به جرات می‌توان گفت یکی از قسمت‌های مهم خودرو، رینگ و لاستیک آن است. امروزه طراحان اتومبیل، برای هر خودرو چند نوع رینگ و لاستیک در نظر می‌گیرند تا مشتری‌ها بر اساس سلیقه خودشان رینگ و لاستیک مورد نظرشان را بر روی اتومبیلشان داشته باشند، از این رو کارشناسان حوزه طراحی خودرو، این نظر را دارند که ظاهر رینگ و لاستیک یک اتومبیل بر زیبایی و جلوه‌ی آن تاثیر به سزایی دارد. در جوامع مختلف، سلیقه‌ها متفاوت است؛ به همین دلیل مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز و خواسته‌های جامعه ایران، اقدام به واردات رینگ و لاستیک‌های خودرو‌های مختلف کرده است، همچنین تیم تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن آسیب‌هایی که به انواع رینگ و لاستیک خودرو می‌رسد، خدمات ترمیم و تعویض رینگ و لاستیک را در کار خود قرار داده است. شما می‌توانید با استفاده از خدمات و سرویس‌های لوکاپرو و با در نظر گرفتن نوع آسیبی که به رینگ و لاستیک خودرو شما رسیده است، رینگ و لاستیک را ترمیم و یا با قیمت بسیار مناسب تعویض کنید.

Tires

ترمیم رینگ اتومبیل

همانطور که پیش‌تر گفتم سلامت رینگ و لاستیک خودرو شما، تاثیر به سزایی بر روی ظاهر خودرو شما دارد، از این رو تیم متخصص لوکاپرو خدماتی برای شما عزیزان در نظر گرفته است که می‌توانید با استفاده از آن رینگ‌های خودرو خود را ترمیم کنید. رینگ و لاستیک یک خودرو ممکن از در تصادفات و یا حتی در موقع پارک کردن، دچار آسیب شود، به همین دلیل شاید یک امر عادی به نظر برسد ولی خراش‌ها و رنگ پریدگی‌های رینگ یک خودرو، هم بر روی ظاهر آن تاثیر می‌گذارد و هم بر روی قیمت خودرو، به همین دلیل سالم بودن رینگ خودرو شما امر مهمی است که باید به آن رسیدگی شود. در هنگام پارک کردن خودرو، ممکن است رینگ اتومبیل شما به دیوار و یا خودرو دیگری اصابت کند، به همین دلیل امکان دارد رینگ اتومبیل شما دچار خراش و یا رنگ پریدگی شود، تیم متخصص لوکاپرو با استفاده از متد جدید و به روز خود می‌تواند اثر این آسیب‌ها را از بین ببرد، تیم لوکاپرو ابتدا محل آسیب را سمباده کشیده تا یک دست و مسطح شود، سپس با استفاده از کد رنگی که کارخانه تولید کننده اتومبیل برای رینگ خودرو مورد نظر انتخاب کرده است، خودرو را رنگ می‌کنند؛ این رنگ معمولا با آلیاژ‌های آلومینیومی ترکیب شده است. در بسیاری از موارد نیز بر اثر ضربه وارد شده در تصادفات، رینگ خودرو شما کج می‌شود و فرم اصلی خود را از دست می‌دهد، تیم متخصص لوکاپرو در این مواقع با استفاده از رو‌ش‌های نوین، رینگ شما را با ضربات اندازه‌گیری شده صاف و مسطح می‌کند.
در خودرو‌های لوکس وارداتی، این آسیب‌ها بیشتر نمایان می‌شود، زیرا بسیاری از این خودرو‌ها لاستیک‌های غیر استاندارد دارند و افردا سودجو لاستیک این اتومبیل‌ها به صورت دستی و غیر حرفه‌ای بزرگ‌تر می‌کنند، از این رو، شما با مراجعه به تیم لوکاپرو، می‌توانید اندازه رینگ و لاستیک خود را استاندارد و هماهنگ کنید. شما می‌توانید با یک تماس، از سرویس کارشناسان ما در حوزه رینگ و لاستیک خودرو خودتان استفاده کنید و اگر هم آسیبی به رینگ و لاستیک اتومبیلتان وارد شده است با نظر کارشناسان ما، آن را تعویض و یا ترمیم کنید.

rim-fix

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here