انتخاب یک روغن موتور مناسب، برای صاحبان خودرو‌ها همیشه یک چالش بوده است. استفاده از روغن موتور نامناسب، می‌تواند باعث ایجاد صدمات بسیار شدید و حتی غیر قابل جبران به موتور اتومبیل‌ها شود این صدمات در خودرو‌های لوکس وارداتی بیشتر مشاهده می‌شوند، این به دلیل آن است که سیستم‌های داخلی خودرو‌های لوکس به صورتی تعبیه شده‌اند که تمامی قطعات و قسمت‌ خودرو را به هم مرتبط می‌کنند و اگر نقصی در نقطه‌ای بوجود بیاید، بر روی تمام سیستم‌های داخلی آن خودرو تاثیر می‌گذارد. از این رو مجموعه لوکاپرو با بهره‌گیری از کارشناسان و تعمیرکاران متخصص این حوزه اقدام به واردات روغن موتور‌های تایید شده توسط کمپانی‌های خودرو سازی، می‌کند.

pouring-cropped

روغن موتور مناسب خودرو‌های لوکس وارداتی

با وجود برند ها و انواع مختلف روغن موتور در بازار، باز هم انتخاب روغن موتور مناسب یکی از دغدغه های دارندگان اتومبیل است. به صورت کلی روغن موتورها به سه دسته نقسیم می شوند؛ مینرال،استتیک و نیمه استتیک که هر کدام برای مصارف جداگانه پالایش و تولید شده اند. مجموعه متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز جامعه و همچنین انواع خودرو‌های وارداتی اقدام به عرضه روغن موتور‌های استتیک و نیمه استتیک کرده است. تیم لوکاپرو روغن موتور‌هایی که توسط برند‌های خودرو سازی همچون بی ام و، مرسدس بنز و یا پورشه، معرفی و تایید می‌شوند را به صورت تخصصی وارد کشور می‌کند، که این روغن موتور‎‌ها از برند‌های معتبری مانند توتال و یا شل هستند و همچنین مجموعه لوکاپرو برای اولین بار در ایران اقدام به واردات روغن موتور‌های ام پرفورمنس ( M performance ) کرده است، که این روغن موتور توسط کمپانی بی ام و موتورز ارائه می‌شوند و مخصوص خودرو‌های سر M بی ام و هستند.

یکی از محصولاتی که مجموعه لوکاپرو عرضه می‌کند، روغن موتور‌های استتیک (PAO) یا همان Polyalphaolefins هستند که بهترین نوع روغن موتور‌های استتیک است. این روغن موتور‌ها به دلیل غلظت بالا و کم بودن ایستر آن‌ها باعث می‌شوند که موتور خودرو شما دیرتر به تعویض روغن نیاز پیدا کند.

همچنین از دیگر محصولات مجموعه لوکاپرو روغن‌های نیمه استتیک است. روغن موتورهای نیمه استتیک؛ روغن موتور‌‌هایی هستند که از ترکیب روغن‌های استتیک و مینرال تولید می‌شوند و برای خودرو‌های آفرود و خودرو‌هایی که در شرایط دشوار قرار می‌گیرند استفاده می‌شوند. تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن خودرو‌های آفرود کشور و همچنین مسیر‌های آن‌ها در ایران، روغن موتورهای نیمه استتیک مقاوم در برابر گرما را عرضه می‌کند که برای آب و هوای درون کشور بسیار مناسب هستند.

bmw-roghan

تعویض روغن موتور در محل

مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن زمان‌های محدود مردم جامعه ایران، خدمات سیار ارائه می‌کند که یکی از این خدمات، سرویس تعویض روغن موتور و فیلتر آن است.
به طور متوسط هر ۵۰۰۰ کیلومتر، روغن موتور خودرو شما باید تعویض گردد، از این رو شما می‌توانید با یک تماس از سرویس تیم متخصص لوکاپرو برای تعویض روغن خودرو خودتان استفاده کنید، در نظر بگیرید به تعویق انداختن، تعویض روغن موتور می‌تواند آسیب جدی و در گاهی مواقع غیر قابل جبران به خودرو شما وارد کند. برای اطلاع بیشتر از سرویس‌های لوکاپرو در این حوزه می‌توانید با کارشناسان ما صحبت کنید.

Crista_Car_Wash_Oil_Change

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here