خودرو شما درواقع یک نوع از سرمایه شما به حساب می‌رود؛ بنابراین وقتی از اتومبیلتان محافظت می‌کنید در واقع از سرمایه خود محافظت کرده‌اید، پولیش بدنه یکی از راه‌های حفظ و نگهداری از خودرو است که میتواند آثار خط و خش روی بدنه اتومبیل را از بین ببرد، به همین دلیل پولیش بدنه همیشه توسط کارشناسان خودرو پیشنهاد شده است. شاید پولیش بدنه در نگاه اول عملی ساده به نظر برسد اما در واقع برای بدست آوردن یک نتیجه خوب در پایان یک پولش‌کاری، این عمل باید توسط متخصص انجام شود. این موضوع در خودرو‌های لوکس وارداتی بیشتر مشاهده می‌شوند، زیرا رنگ این خودرو‌ها بسیار حساس هستند و به گونه‌‎ای بر روی بدنه خودرو قرار دارند که تمام اتم‌هایشان در یک زاویه قرار بگیرند، از این سو برای پولیش بدنه خودرو‌های لوکس وارداتی، حتما باید از متخصصان این حوزه استفاده کرد. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن اهمیت پولیش‌کاری، تیم حرفه‌ای متشکل از متخصصان این حوزه را تشکیل داده است تا صاحبان خودرو‌ها بتوانند از خدمات یک پولیش‌کاری تخصصی بهره‌مند شوند.

Polimento_e_cristalizacao

پولیش کاری با استفاده از دستگاه پولیش

در عملیات پولیش‌کاری برای بدسا آوردن نتیجه بهتر می‌توان از دستگاه های حرفه ای پولیش استفاده کرد؛ این دستگاه‌ها با چرخش سریع اسفنج یا دستمالی که در بالای آن ها تعبیه شده است باعث میشوند محلول پولیش به سرعت و به طور یکنواخت بر روی سطوح بدنه خودرو قرار گیرد و همینطور امکان این را می‌دهد که رنگ خودرو منظم و به صورت یک سطح بر روی بدنه خودرو پخش شود و خطوط رنگ پریدگی و خش ها را خیلی سریع از بین ببرد. از این سو تیم متخصص لوکاپرو از بهترین دستگاه‌های پولیش برای پولیش‌کاری خودرو‌ها استفاده می‌کند که ترکیب آن‌ها با بهترین محلول‌های پولیش وارداتی، نتیجه‌‌ی فوق‌العاده‌ای دارد. استفاده از دستگاه پولیش یک امر تخصصی است و استفاده نادرست از آن می‌تواند به بدنه و رنگ خودروی شما آسیب جدی برساند، به همین دلیل مجموعه لوکاپرو با استفاده از بهترین و حرفه‌ای‌ترین افراد این حوزه، پولیش‌کاری را برای شما ساده‌تر کرده است و دیگر نیازی نیست که نگران آسیب‌های احتمالی باشید، از این سو مجموعه لوکاپرو یک نتیجه خوب و فرای انتظار را در آخر عملیات پولیش‌کاری، برای شما ضمانت می‌کند.
تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن انواع خودرو‌های موجود در ایران و همچنین آسیب‌های احتمالی که به بدنه این خودرو‌ها وارد می‌شود، از محلول‌های مختلفی برای پولیش‌کاری استفاده می‌کند، زیرا بسته به آسیبی که به بدنه اتومبیل وارد شده است، محلول پولیش متفاوت است، همچنین در هنگام استفاده از دستگاه پولیش برای پولیش‌کاری بدنه، بر اساس نیازمان می‌بایست سری یا همان یدک دستگاه را تغییر بدهیم. یدک دستگاه پولیش، یکی از عناصر مهم پولیش‌کاری است؛ یدک حتما باید تمیز باشد و همچنین محلول پولیش را به خود جذب کند تا پولیش کاملا بر روی بدنه پخش شود و به صورت نقطه‌ای بر روی رنگ خودرو قرار نگیرد. تیم متخصص لوکاپرو یک قدم فراتر رفته است و برای اولین بار در ایران، خدمات پولیش در محل را ارائه داده است، برای استفاده از این خدمات می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن تیم متخصص ما در محل مورد نظر شما حضور پیدا کنند.

polering

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here