یکی از عواملی که سلامت خودرو را نشان می‌دهد، میزان کارکرد آن است. کارکرد یک اتومبیل نشان‌گر میزان فعالیت آن است و بر اساس آن می‌توان خودرو را ارزش‌گذاری کرد، در واقع کارکرد خودرو یکی از عوامل قیمت‌ گذاری خودرو می‌باشد. میزان کارکرد اتومبیل، برای برخی از خریداران بیشتر از یک عدد است و برایشان در ارزش گذاری خودرو بسیار مهم است، از همین سو بسیاری از صاحبان اتومبیل‌ها برای بالا بردن ارزش و قیمت خودروشان عدد کارکرد آن را کاهش می‌دهند، از این سو بسیاری از خریداران خودرو‌های دست دوم، به عدد کارکرد خودرویی که می‌خرند مشکوک هستند و بسیاری دیگر هم به این علت ترجیح می‌دهند خودرو صفر بخرند. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن نگرانی‌ها و خواسته‌های خریداران خودرو‌های دست دوم، تیم متخصصی را از بهترین کارشناسان اتومبیل جمع آوری کرده است که با دستگاه‌های مدرن و دقیق خود قادر به انجام هرگونه آنالیز بر روی خودرو‌های دست دوم است، تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های دقیق دیاگ، کارکرد واقعی خودرو مورد نظرتان را به شما نشان می‌دهد.

car-diagnostics-2

کارشناسی تخصصی خودرو توسط تیم لوکاپرو

خودرویی که از نظر فنی مشکل داشته باشد، خودرویی خطرناک و کم ارزش به حساب می‌رود، به همین دلیل سلامت فنی یک خودرو بسیار مهم‌تر از سلامت ظاهر آن است، یکی از عواملی که در بررسی سلامت خودرو تاثیرگذار است، میزان کارکرد آن است که تیم متخصص لوکاپرو بعد از بررسی عوامل مختلف دیگر، آن را آنالیز می‌کند، متاسفانه کارکرد واقعی برخی از اتومبیل‌ها را با دستگاه نمی‌توان آنالیز کرد، خودرو‌هایی مانند پرادو، لندکروز و یا اتومبیل‌های قدیمی لکسوس ، دستگاه دیاگ را نمی‌پذیرند و کارشناس اتومبیل می‌بایست از طریق دیگری سلامت خودرو را بررسی کند، متخصصین ما در لوکاپرو، با آنالیز عوامل دیگر مانند سلامت شمع، باطری، سیستم برق کشی و یا سلامت قطعات موتور اتومبیل، خودرو را بررسی می‌کنند و میزان کارکرد آن را تخمین می‌زنند، دیگر قطعاتی که می‌بایست بررسی شود، رینگ و لاستیک اتومبیل است، سلامت این قطعات ارتباط مستقیم با کارکرد و قیمت گذاری اتومبیل دارد.
این را در نظر بگیرید که سلامت فنی اتومبیل مختصر به میزان کارکرد آن نیست و عوامل دیگر نیز باید بررسی شود، عواملی همچون دود اگزوز، رسوبات موتور، نحوه استارت خودرو و… از عوامل مهمی است که کارشناسان لوکاپرو آنالیز می‌کنند. کارشناسان لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و دقیق تمام سیستم‌های داخلی یک خودرو را مورد بررسی قرار می‌دهند. کارشناسان متخصص لوکاپرو برای بررسی فنی یک اتومبیل، ابتدا مواردی را بررسی می‌کنند که سلامت کلی خودرو را نشان می‌دهند، مانند دودی که از اگزوز اتومبیل می‌آید و یا وضعیت ظاهری موتور خودرو که اثر مستقیم بر روی سیستم‌های داخلی دارد، اگر وضعیت ظاهری موتور اتومبیل مورد نظر نامناسب باشد و رسوبات و آلودگی‌ها دریچه‌های آن را مسدود کرده باشد، نشان می‌دهد که سرویس‌های لازم بر روی موتور خودرو انجام نشده است و به احتمال زیاد اتومبیل از نظر فنی مشکل دارد، اگر هم دود خارج شده از اگزوز، غلیظ و سیاه باشد، نشان می‌دهد که خودرو دچار روغن سوزی شده است و از نظر فنی سالم نیست.

خدمات تخصصی دیاگ اتومبیل

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here