یکی از تخصصی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین خدمات مجموعه لوکاپرو، کارواش خودرو‌های لوکس و وارداتی است. متخصصان ما با بهره‌گیری از دانش روز و تعیین خطوط استریم لاینینگ و همچنین زاویه رنگدانه‌های قرار گرفته بر روی بدنه اتومبیل‌ها، اقدام به ارائه سرویس‌های کارواش تخصصی کرده‌اند.
تمام مراکز وابسته به مجموعه لوکاپرو متعهد به استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد شوینده‌ها هستند. متخصصان ما با بررسی استاندارد‌های جهانی اقدام به استفاده از این شوینده‌ها و البته مواد محافظتی دیگر مانند واکس‌ها می‌کنند. پروسه شستشو یا همان کارواش خودرو‌ها توسط تیم حرفه‌ای لوکاپرو، یک عملیات چند مرحله‌ای است. تیم کارواش ما ابتدا خودرو را با بهره‌گیری از ابزار گردگیری، بدنه خودرو شما را از هرگونه ذرات ریز و درشت پاک می‌کنند. سپس با در نظر گرفتن نوع رنگ بدنه خودرو شما، از شوینده‌های مناسب استفاده کرده و کل خودرو را با محلول آب و شوینده تمیز می‌کنند. در نظر بگیرید که این مواد شوینده برای مدتی کوتاه باید بر روی بدنه خودرو شما قرار گیرند تا تمام آلودگی‌ها و چربی‌های اضافه با ملکول‌های شوینده حل شوند. سپس اعضای تیم لوکاپرو با بهره‌گیری از آب نسبتا گرم کل خودرو را شسته و با استفاده از حوله‌های نرم و البته تمیز، بدنه را خشک می‌کنند. در نظر بگیرید که انتخاب حوله و یا پارچه مناسب برای خشک کردن بدنه خودرو بسیار مهم است؛ زیرا در صورتی که حوله بافت زبر و خشنی داشته باشد، می‌تواند روی بدنه اتومبیل شما به خطوط لکه بجای بگذارد. اگر اتومبیل شما جزء خودرو‌های لوکس به شمار می‌رود و از برند‌هایی مانند مرسدس بنز، بی ام و، ولوو، مازراتی و یا پورشه می‌باشد، باید در انتخاب کارواش مناسب دقت بیشتری لحاظ کنید؛ زیرا رنگ اینگونه خودرو‌ها بسیار حساس‌‌تر از مابقی نمونه‌ها می‌باشد و در صورتی که از مواد شوینده و نگهدارنده مناسب برای کارواش این اتومبیل‌ها استفاده نشود، ممکن است رنگ بدنه آن‌ها دچار کدری و ماتی شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات کارواش مراکز وابسته به ما، با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید. همچنین برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص نحوه شستشوی بدنه اتومبیل‌های لوکس وارداتی، می‌توانید ویدئو زیر را تماشا کنید.

واکس‌ها ضامن سلامتی بدنه اتومبیل شما هستند!

از نظر کارشناسان لوکاپرو، یک واکس خوب واکسی است که خاصیت هیدروفوبیک بالایی داشته باشد تا ضمن اینکه بدنه اتومبیل شما را براق‌تر و زیبا‌تر کند، به عنوان یک لایه محافظ در برابر لکه‌ها و آلودگی‌های مایع و از همه مهم‌تر آب باران باشد؛ زیرا همانطور که می‌دانید آب باران‌ها مخصوصا در شهر‌های پرجمعیت، حاوی مقادیر زیادی مواد اسیدی مثل جیوه است که می‌تواند بر روی بدنه خودرو شما کدری و ماتی مقطعی ایجاد کند. تمام واکس‌های استفاده شده توسط تیم متخصص لوکاپرو دارای بالاترین خاصیت هیدروفوبیکی می‌باشد که می‌توانند از بدنه اتومبیل شما در برابر آلودگی‌های مضر محافظت کنند. پیشنهاد می‌کنیم در فصل زمستان واکس‌ها را دست کم نگیرید و از آن‌ها برای محافظت از بدنه خودرو خود در برابر آلودگی‌های فصلی استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم در فصول سرد سال بیش از پیش از واکس‌ها برای محافظت از بدنه خودرو خود استفاده کنید تا آلودگی‌های ناشی از برف، باران و یا حتی جریان‌های همرفتی به بدنه خودرو شما آسیب نرسانند. بهترین زمان برای واکس بدنه خودرو‌ها، پس از پروسه کارواش می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از سرویس‌های واکس بدنه لوکاپرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

حرفه‌ای‌ترین مرکز کارواش خودرو‌های لوکس

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here