رینگ خودرو جزء اجزایی است که در زیبایی و ظاهر اتومبیل تاثیر بسزایی می‌گذارد. به دلیل آنکه رینگ خودروها به صورت مداوم در معرض آلودگی‌های مختلف هستند، خیلی زود دچار جرم و رسوب می‌شوند و بهتر است با بهره‌گیری از متد جدید اقدام به جرم گیری و رسوب زدایی رینگ خودرو کنیم. همچنین در نظر بگیرید بسیاری از آلودگی‌های بجا مانده بر روی رینگ اتومبیل‌ها از نوع اسیدی هستند و ممکن است در گذر زمان باعث ایجاد لکه یا خوردگی بر روی رینگ خودرو شوند؛ به همین دلیل اگر رینگ خودرو شما از نوع آلومینیومی است، پیشنهاد می‌کنیم حتما از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو در خصوص جرم‌گیری و رسوب‌زدایی رینگ اتومبیل‌ها استفاده کنید. بسیاری از رینگ خودرو‌ها معمولا در گذر زمان به دلایل مختلف از جمله برخورد آب باران و دیگر مواد شیمیایی، دچار رسوب و جرم می‌شوند. در اغلب موارد رسوبات و آلودگی‌های قرار گرفته بر روی رینگ خودرو، دارای خاصیت‌های اسیدی هستند که این موضوع باعث می‌شود رنگ ساختار رینگ اتومبیل شما دچار آسیب شود و در بسیاری از موارد این آسیب‌ها به شکل رنگ پریدگی و کدری بر روی ظاهر رینگ خودرو شما تثبیت می‌شوند.
برای جرم گیری رینگ خودروها، متخصصان لوکاپرو ابتدا با استفاده از شوینده‌های قوی و تخصصی کل ساختار رینگ خودرو شما را تمیز می‌کنند تا تمام آثار رسوب و آلودگی‌های بجا مانده بر روی رینگ اتومبیل شما آشکار شود. در این حالت متخصص قادر است هوشمندانه‌تر در خصوص نحوه رسوب زدایی و جرم گیری رینگ خودرو تصمیم بگیرد.
پس از شسشتوی اولیه، نوبت به سمباده زدن می‌رسد. نوع سمباده باید بر اساس نوع آسیب وارد شده به رینگ خودرو و البته متریال بکار رفته در ساخت رینگ انتخاب شود. به عنوان مثال برای رینگ‌های آلومینیومی نباید از سمباده‌های خیلی زبر استفاده کرد و بهتر است همزمان با شستوی رینگ از سمباده‌های نرم (تقریبا 3000) بهره برد و آثار جرم و رسوبات را از بین برد.
پس از سمباده زدن، نوبت به استفاده از پولیش‌های مخصوص رینگ خودرو می‌رسد. نوع محلول پولیش نیز باید بر اساس نوع متریال رینگ انتخاب شود تا در آخر بهترین نتیجه حاصل شود. پولیش رینگ باید با استفاده از دستگاه‌های بافر با سری زبر انجام شود تا ضمن اینکه محلول پولیش بر روی ساختار رینگ قرار گیرد، آلودگی‌های بجا مانده بر روی رینگ نیز به صورت کامل از بین برود. همچنین پس از استفاده از پولیش، در صورت نیاز می‌توانید از مواد نانو سرامیک برای محافظت از رینگ خودرو خود استفاده کنید. با بهره‌گیری از پوشش‌های نانو سرامیکی دیگر نگران بوجود آمدن آثار جرم، رسوبات، کدری و ماتی و همچنین خط و خش بر روی رینگ خودرو خود نخواهید بود. اگر شما هم به ظاهر اتومبیل خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید رینگ اتومبیل شما همیشه زیبا و درخشنده باشد، می‌توانید برای استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی تیم دیتیلینگ لوکاپرو با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا مشاورین ما ضمن پاسخ دادن به سوالات شما، بهترین و مناسب‌ترین سرویس‌ها را بر اساس نیاز و نوع خودرو شما، پیشنهاد دهند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here