به گزارش تیم خبری لوکاپرو ، خبر ورود برند لوکس فرانسوی توسط شرکت “آتی موتور” به عنوان زیر گروه آرین مدت زیادی است که توسط گروه لوکاپرو منتشرشده و حالا زمان رونمایی از جدیدترین محصول این برند خودرو لوکس است .

DS 1

DS3مدل 2017 به تازگی رونمایی شده و به عنوان جدیدترین محصول از این زیر برند لوکس سیتروئن فرانسوی محسوب می شود.
تنها تغییر طراحی DS3 مدل 2017 که نسخه ای تحول یافته از مدل قبلی سیتروئن DS3محسوب می شود، جلوپنجره جدید و بزرگ آن است.
جلو پنجره جدید و برجسته این خودرو که هاچ بک و کابریولت DS3 کوچک را در سطح هاچ بک DS4 و DS5 بالا می برد، دارای روکش نقره ای است و به سمت چراغ های جلو کشیده شده و به سپر زیرین جدیدی متصل شده است.
دیگر تغییرات در این خودرو شامل جداسازی برند DS از لوگوی سیتروئن است که در این صورت طراحی نشان نظامی این خودروساز فرانسوی از قسمت جلوی آن حذف شده است.
بزرگ ترین تغییر در DS3 علاوه بر اصلاحات طراحی، شامل معرفی موتور PureTech 130 S&S برای آن است که اکنون در سیتروئن C4 بزرگ تر عرضه می شود.
این موتور 1.2 لیتری سه سیلندر توربو بنزینی دارای قدرت 95 کیلووات و گشتاور 230 نیوتون متر است. این موتور به گیربکس اتوماتیک شش سرعته Aisin متصل شده است.
از دیگر اصلاحات در این خودرو می توان به نمایشگر لمسی 7 اینچی جدید در مدل های بالاتر و افزودن صفحه آینه ای با پشتیبانی اتصال اپل کارپلی و اندروید اتو اشاره کرد.
هم چنین سنسورهای پارک جلو و عقب، دوربین معکوس و کمک استارتر سراشیبی در مدل های دستی این خودرو ارائه می شود.
شایان توجه است DS برند لوکس خودروسازی سیتروئن چند ماهی است فعالیت خود را در ایران آغاز کرده و به زودی قرار است ضمن افتتاح نمایشگاه مرکزی خود در بلوار اندرزگو تهران، فروش محصولات خود را آغاز کند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here