همیشه ابهامات و سوال‌های زیادی در مورد ارتفاع خودرو‌های آفرودی مطرح شده است که در این مقاله با بهره‌گیری از تجارب متخصصان حوزه مسابقات و تور‌های آفرود می‌خواهیم به آن‌ها پاسخ بدهیم. متاسفانه بسیاری از رانندگان اتومبیل‌های شاسی‌بلند به این موضوع اعتقاد دارند که برای آماده ساختن خودروشان به عنوان یک اتومبیل‌ آفرودی، می‌بایست ارتفاع آن را تا حداکثر توان بالا برد و هرچه ارتفاع بیشتر شود،خودرو برای گذر از مسیر‌ها و جاده‌های آفرود آماده‌تر می‌شود؛ اما بر اساس نظر تیم متخصص لوکاپرو و همچنین بسیاری از رانندگان حرفه‌ای مسابقات آفرود، ارتفاع خودرو شما باید نسبت به مسیرتان متغیر باشد و هیچ‌گاه نمی‌توان گفت ارتفاع زیاد یک اتومبیل شاسی‌بلند یا کراس‌آور، باعث می‌شود آن خودرو به عنوان یک وسیله نقلیه مناسب برای مسیر‌های آفرودی به شمار برود. همچنین این موضوع را باید در نظر گرفت که اگر ارتفاع شاسی خودرو آفرودی به شکل غیر اصولی زیاد باشد، سیستم تعلیق آن از حالت پایدار خارج می‌شود و کنترل اتومبیل بسیار دشوار خواهد شد. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن گسترش تور‌ها و مسابقات آفرودی در چند اخیر، اقدام به ارائه خدمات تخصصی خودرو‌های آفرودی کرده است. یکی از سرویس‌های منحصر به فرد تیم فنی لوکاپرو، تنظیم ارتفاع خودرو‌های آفرودی است که شما با بهره‌گیری از این سرویس می‌توانید ارتفاع اتومبیل آفرودی خودتان را طبق اصول و استاندارد‌های مسیر‌های آفرود موجود در ایران تنظیم کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات تخصصی محموعه لوکاپرو در خصوص خودرو‌های آفرودی، با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

تنظیم ارتفاع خودروهای آفرودی

کیت ارتفاع خودرو‌های آفرودی

همانطور که می‌دانید مسیر‌ها در مسابقات و یا تور‌های آفرودی فقط به مسیر‌های خاکی و مسطح ختم نمی‌شوند و برای اینکه بتوانید از مسیر‌های آبی یا گلی گذر کنید باید ارتفاع اتومبیلتان را افزایش دهید. یکی از روش‌های افزایش ارتفاع خودرو‌های افرودی، استفاده از کیت‌های مخصوص ارتفاع می‌باشد. کیت‌های تنظیم ارتفاع اتومبیل‌های آفرودی شامل فنر‌ها و کمک فنر‌های مخصوص می‌شود که شما با بهره‌گیری از آن‌ها قادر خواهید بود بر اساس نیازتان و المان‌های مسیر‌های آفرودی، اقدام به افزایش یا کاهش ارتفاع اتومبیلتان کنید. کیت‌های تنظیم ارتفاع طراحی شده برای اتومبیل‌های آفرودی از جمله تجهیزاتی است که هر راننده حرفه‌ای برای شرکت در مسابقات و تور‌های آفرودی تهیه می‌کند. کیت‌های تنظیم ارتفاع به شما این اجازه را می‌دهد که بر اساس نیازتان ارتفاع شاسی خودروتان را تنظیم کنید ؛ همچنین کیت‌های تنظیم ارتفاع مخصوص خودرو‌های آفرودی، باعث تقویت جلوبندی و سیستم تعلیق اتومبیل شما می‌شود که در نهایت با جذب بیشتر فشار‌ها و ضربات در زمان رانندگی، کنترل و هدایت خودرو را برای شما آسان‌تر می‌کند.
اگر قصد تجهیز اتومبیلتان دارید و می‌خواهید با خیال راحت از مسیر‌ها و جاده‌های آفرودی گذر کنید، پیشنهاد می‌کنیم از کیت‌های تنظیم ارتفاع عرضه شده توسط مجموعه لوکاپرو استفاده کنید تا در هر زمان که نیاز داشتید، اقدام به افزایش یا کاهش ارتفاع شاسی خودرو آفرودیتان کنید. تمام کیت‌های تنظیم ارتفاع عرضه شده توسط تیم فنی لوکاپرو، دارای تاییدیه از طرف تیم‌های آفرودی بزرگ بین‌المللی است و شما می‌توانید با بررسی کد پیگیری قطعات آن، از خرید خود اطمینان حاصل فرمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و نصب کیت‌های تنظیم ارتفاع خودرو‌های آفرودی، با شماره‎‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

کیت ارتفاع خودرو‌های آفرودی

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here