تکنولوژی لامپ‌های زنون سال‌هاست که توسط کمپانی‌های مطرح خودروسازی استفاده می‌شود. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودرو‌های لوکس وارداتی در کشور، اقدام به ارائه سرویس تعویض و نصب چراغ زنون خودرو‌ها کرده است. یکی از کمپانی‌هایی که در محصولات خود از فناوری لامپ‌های زنون استفاده می‌کند، شرکت خودروسازی بی ام و است. فناوری لامپ‌های زنون یا همان HID، از جمله منابع نوری کم مصرفی هستند که کمپانی خودروسازی بی ام و، از سال ۲۰۱۴ به بعد از این فناوری در مکانیزم چراغ‌های جلو محصولاتش استفاده کرده است. به طور کلی چراغ‌های زنون عمر بسیار طولانی دارند، این لامپ‌ها به دلیل آنکه گرمای بسیار کمی تولید می‌کنند معمولا خیلی کم پیش می‌آید که خراب شوند و معمولا عمر بالای ۱۰ سال دارند، اما به طور کلی واکنش شدیدی نسبت به رطوبت و همچنین آب دارند و در بسیاری از موارد به دلیل برخورد آب با و یا مواد شوینده با آن‌ها خراب می‌شوند. متخصصین لوکاپرو با در نظر گرفتن این مشکل، خدمات تخصصی بوجود آورده‌اند که چراغ‌های زنون خودروی بی ام و شما به راحتی و در مدت زمانی کوتاهی تعویض گردد. تمام لوازم جانبی خودرو‌های بی ام و از جمله لامپ‌های زنون این اتومبیل‌ها، از نمایندگی‌های معتبر موجود در کشور‌های حاشیه خلیج فارس خریداری شده و به داخل کشور وارد شده‌اند؛ از همین رو شما می‌توانید با بهره‌گیری از بارکد و QR کد محصولات عرضه شده توسط مجموعه لوکاپرو از اصالت آن‌ها اطمینان حاصل بفرمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید و تعویض چراغ زنون خودرو‌های بی ام و با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

تعویض چراغ زنون اتومبیل‌های بی‌ام‌و

چراغ هالوژن خودروتان را با نمونه زنون آن عوض کنید.

لامپ‌های هالوژنی بیش از ۳۰ سال در صنعت خودروسازی حضور داشتند تا اینکه با پیشرفت فناوری‌های حوزه اتومبیل، چراغ‌های HID وارد این صنعت شد. HID کوتاه شده عبارت ( High-intensity discharge ) می‌باشد و به معنی (( تخلیه با شدت بالا )) است. همانطور که گفتیم از سال ۲۰۱۴ کمپانی بی ام و در سامانه چراغ جلو خودرو‌هایش از این فناوری استفاده می‌کند. در ساختار چراغ‌های HID، یک دیافراگم در برابر لامپ‌های زنون قرار دارد که با باز و بسته کردن آن می‌توان مقدار تابش نور را کنترل کرد، همچنین با هدایت بازو‌های متصل شده با دیافراگم می‌توان جهت تابش نور چراغ‌های HID را نیز تنظیم کرد. به دلیل آنکه نور لامپ‌های زنون بسیار زیاد است و فواصل زیادی را تحت پوشش قرار می‌دهد، ممکن است باعث آزار و اذیت مابقی رانندگان در جاده شود به همین دلیل در چند سال اخیر قوانینی در کشور‌های مختلف دنیا وضع شده است که تولیدکنندگان موظف هستند ساختار چراغ‌های HID به شکلی طراحی کنند که باعث تابش نور خیره کننده نشود.
اگر شما از صاحبان اتومبیل‌های قدیمی‌تر بی ام و هستید. خبر خوبی برایتان داریم. مجموعه تخصصی لوکاپرو این امکان را فراهم ساخته است که با بهره‌گیری از خدمات و سرویس‌های تیم تیونینگ ما، اقدام به تعویض چراغ هالوژنی خودروتان با نمونه زنون آن کنید. متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن پلتفرم خودروتان نمونه‌های اصلی چراغ زنون را بر روی آن نصب می‌کنند. در نظر بگیرید که تمام لوازم و قطعات وارد شده توسط مجموعه لوکاپرو اصلی و با نمونه تقلبی و چینی آن‌ها متفاوت هستند. همچنین شما با استفاده از خدمات تعویض چراغ زنون در مراکز خدماتی لوکاپرو، قادر خواهید بود از سرویس‌های پس از فروش و گارانتی ما استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و سرویس‌های تیم تیونینگ مجموعه لوکاپرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

لامپ‌های هالوژنی

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here