یکی از محصولاتی که در تقطیر در خلأ برش بوجود می آید؛ پایه روغنی است که بعنوان روغن موتور اتومبیل‌ها استفاده می شود که بعدها با پالایش مجدد و افزودنی های تخصصی آن‌ها را تبدیل به روغن‌های قابل استفاده در موتور اتومبیل می کنند. انتخاب یک روغن موتور مناسب، برای صاحبان خودرو‌ها همیشه یک چالش بوده است. استفاده از روغن موتور نامناسب، می‌تواند باعث ایجاد صدمات بسیار شدید و حتی غیر قابل جبران به موتور اتومبیل‌ها شود این صدمات در خودرو‌های لوکس وارداتی بیشتر مشاهده می‌شوند؛ این به دلیل آن است که سیستم‌های داخلی خودرو‌های لوکس به صورتی تعبیه شده‌اند که تمامی قطعات و قسمت‌ خودرو را به هم مرتبط می‌کنند و اگر نقصی در نقطه‌ای بوجود بیاید بر روی تمام سیستم‌های داخلی آن خودرو تاثیر منفی می‌گذارد. از این رو مجموعه لوکاپرو با بهره‌گیری از کارشناسان و تعمیرکاران متخصص این حوزه اقدام به واردات روغن موتور‌های تایید شده توسط کمپانی‌های خودروسازی می‌کند. مجموعه لوکاپرو به عنوان بزرگترین و تخصصی‌ترین مرکز ارائه دهنده خدمات اتومبیل در ایران، در چند سال اخیر سعی بر ارائه خدمات و سرویس‌های تخصصی کرده است و همین موضوع لوکاپرو را تبدیل به منحصر به فرد‌ترین تیم ارائه دهنده خدمات خودرو کرده است. تیم متخصص لوکاپرو در راستای ارائه خدمات نوین در حوزه خودرو، برای اولین بار در شهر تهران، اقدام به ارائه سرویس‌های تعویض روغن در محل مورد نظر مشتری کرده است که شما با بهره‌گیری از این سرویس‌ها می‌توانید بدون دقدقه و در کمترین زمان ممکن، روغن و فیلتر‌های خودرو خود را توسط تیم متخصص لوکاپرو تعویض کنید.

تعویض روغن در محل

استفاده از بهترین روغن موتور‌ها توسط تیم لوکاپرو

برای انتخاب یک روغن موتور مناسب، فاکتور‌های زیادی را باید در نظر گرفت، از جمله نوع کاربری خودرو، نوع موتور آن و البته آب و هوا و المان‌های طبیعی؛ همین موضوع باعث شده است که متخصصان ما با مقوله تعویض روغن موتور خودرو، مانند یک موضوع تخصصی برخورد کنند و در انتخاب روغن موتور مناسب خودرو‌ها از علوم نوین شیمی و البته مکانیک بهره‌گیری کنند. به صورت کلی روغن موتورها به سه دسته نقسیم می شوند؛ مینرال،استتیک و نیمه استتیک که هر کدام برای مصارف جداگانه پالایش و تولید شده اند. مجموعه متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز جامعه و همچنین انواع خودرو‌های وارداتی اقدام به عرضه روغن موتور‌های استتیک و نیمه استتیک کرده است. تیم لوکاپرو روغن موتور‌هایی که توسط برند‌های خودروسازی همچون بی ام و، مرسدس بنز، مازراتی و یا پورشه، معرفی و تایید می‌شوند را به صورت تخصصی وارد کشور می‌کند که این روغن موتور‎‌ها از برند‌های معتبری مانند توتال و یا شل هستند. یکی از محصولاتی که مجموعه لوکاپرو عرضه می‌کند، روغن موتور‌های استتیک (PAO) یا همان Polyalphaolefins هستند که بهترین نوع روغن موتور‌های استتیک است. این روغن موتور‌ها به دلیل غلظت بالا و کم بودن ایستر آن‌ها باعث می‌شوند که موتور خودرو شما دیرتر به تعویض روغن نیاز پیدا کند.

بهترین روغن موتور‌ها توسط تیم لوکاپرو

تعویض روغن موتور‌ خودرو‌های آفرود

از دیگر محصولات عرضه شده توسط مجموعه لوکاپرو، می‌توان از روغن‌های نیمه استتیک نام برد. روغن موتورهای نیمه استتیک، روغن موتور‌‌هایی هستند که از ترکیب روغن‌های استتیک و مینرال تولید می‌شوند و برای خودرو‌های آفرود و خودرو‌هایی که در شرایط دشوار قرار می‌گیرند استفاده می‌شوند. تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن خودرو‌های آفرود کشور و همچنین مسیر‌های آن‌ها در ایران، روغن موتورهای نیمه استتیک مقاوم در برابر گرما را عرضه می‌کند که برای آب و هوای درون کشور بسیار مناسب هستند.

تعویض روغن موتور‌ خودرو‌های آفرود

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here