همانطور که می‌دانید امروزه خودروهای مدرن دارای امکانات و آپشن‌های فراوانی هستند که تقریبا همه‌‌ی آن‌ها با بهره‌گیری از سیستم برق‌رسانی و سنسورهای مختلف کار می‌کنند. پیچیدگی سیستم برق اتومبیل‌های امروزی سبب گردیده است که تعمیر باتری، سیم‌کشی و قطعات برقی آن‌ها بسیار مشکل شود و به صورت تخصصی انجام شود. همین موضوع سبب گردیده است که متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از خودروهای وارداتی در ایران، اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص سیستم برق انواع اتومبیل‌های خارجی کنند. سیستم برق خودروها بر اساس پلتفرم آن‌ها طراحی و وضع می‌شوند؛ همین موضوع سبب گردیده است که بسیاری از قطعات و بخش‌های سیستم برق خودروها باهم یکسان باشند. با این وجود شناخت هر قسمت و قطعات مختلف برای ارائه خدمات تخصصی در خصوص تعمیر سیستم برق‌رسانی خودروهای مدرن امروزی یک امر ضروری و مهم است که مجموعه لوکاپرو به خوبی به این مسئله پاسخ داده است. متخصصان ما با بهره‌گیری از جدیدترین دستگاه‌های دیاگنوسیس و آنالیزور این امکان را فراهم ساخته‌اند تا شما بتوانید بهترین خدمات تعمیرگاهی را در سطح شهر تهران تجربه کنیدو خوشبختانه در خودروهای امروزی تقریبا تمام بخش‌های خودرو مجهز به سنسورهای متصل به ECU هستند؛ از همین رو آنالیز مشکلات سیستم برق‌رسانی در اتومبیل‌های مدرن راحت‌تر و البته سریع‌تر انجام می‌شود. تعمیرکاران حرفه‌ای لوکاپرو در پروسه تعمیر قطعات سیستم برق‌رسانی خودروها، ابتدا با بهره‌گیری از دستگاه‌های آنالیزور دقیق، بخش‌های مختلف اتومبیل را مورد بررسی قرار می‌دهند تا تمام مشکلات خودرو را بدست بیاورند. سپس با بررسی شماره شاسی خودرو مناسب‌ترین قطعات را برای جایگزین کردن با نمونه موجود در خودرو انتخاب می‌کنند. در نهایت قطعاتی که دچار مشکل شده‌اند را خارج و نمونه مناسب را جایگزین می‌کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات تعمیرگاهی مجموعه لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما بر اساس نوع خودرو شما، تمام سرویس‌های تخصصی لوکاپرو را برای شما توضیح دهند.

تامین قطعات برقی خودروها

قطعات سیستم برق‌رسانی اتومبیل‌های امروزی، طیف گسترده‌ای را شامل می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به باتری، دینام، سیم‌پیچی‌های مختلف، سنسورها، استارتر، رله، کویل، شمع و… اشاره کرد. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن تمام قطعات استفاده شده در سیستم برق خودروها، این امکان را فراهم ساخته است تا شما بتوانید بر اساس نوع اتومبیل خود قطعات را به صورت مستقیم از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید. در نظر بگیرید تمام لوازم یدکی و قطعات وارد شده از سوی تیم لوکاپرو اورجینال بوده و شما می‌توانید از طریق بسترهای معتبر، اصالت کالایی که خریداری کرده‌اید را مورد آنالیز قرار دهید. برای خرید قطعات سیستم برق خودروهای مختلف، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما بر اساس نیاز شما بهترین پیشنهادات را به شما ارائه دهند.

آنالیز وضعیت باتری خودروهای وارداتی

متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن اهمیت باتری‌ها در سیستم جریان نیرو در خودرو‌ها، اقدام به ارائه خدمات آنالیز و بررسی باتری خودرو‌ها در زمان کارشناسی فنی اتومبیل‌ها کرده‌اند. کارشناسان لوکاپرو در زمان بررسی اتومبیل‌های کارکرده، سلامت باتری خودرو را نیز بررسی می‌کنند و اطلاعات دقیقی از سلامت تمام قطعات مهم خودرو در اختیار فرد متقاضی قرار می‌دهند. شما می‌توانید با یک تماس از خدمات تخصصی تیم کارشناسی لوکاپرو در خصوص آنالیز قطعات خودرو بهره‌مند شوید، برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی لوکاپرو می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here