چند وقتی است که بازار اتومبیل‌های گذر موقت بسیار داغ شده است. بر اساس قوانین جدید واردات اتومبیل، افراد می‌توانند خودرو‌های مورد نظرشان را بدون در نظر گرفتن قوانین مالیاتی و عوارض گمرکی وارد کشور کنند و تا مدت یکسال به صورت موقت با آن در جاده‌های کشور رانندگی کنند؛ بعد از یک سال هم می‌توانند با بیرون بردن اتومبیلشان از مرز‌های کشور و دوباره وارد کردن آن اقدام به تمدید مجوز تردد آن‌ها کنند. افراد بسیاری از قوانین خودرو‌های گذر موقت استفاده کردند و اتومبیل‌های مورد علاقه خود را با قیمتی پایین‌تر و بدون محدودیت حجم موتور وارد کشور کردند؛ به شکلی که امروزه تعداد زیادی از این خودرو‌های گذر موقت در خیابان‌های شهر‌های ایران مشاهده می‌کنیم. مدت اعتبار اتومبیل‌های گذر موقت بین ۶ ماه تا ۱ سال است و همانطور که گفتیم برای تمدید این اعتبار اتومبیل شما باید از مرز خارج شود و مجددا اقدام به دریافت پلاک کرد. برای تمدید اول مبلغ اضافی از شما گرفته نمی‌شود ولی برای تمدید‌های بعدی باید بین ۲۰ تا ۳۵ میلیون تومان هزینه کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان لوکاپرو مشورت کنید. تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن انواع اتومبیل‌های گذر موقت در کشورمان، توانسته است بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات خودرو‌های گذر موقت را در تهران تاسیس کند. شما با بهره‌گیری از خدمات تخصصی لوکاپرو می‌توانید از سرویس‌های ترمیم بدنه، صافکاری، خشگیری و تعمیرات تخصصی اتومبیل‌های گذر موقت استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انواع سرویس‌های تیم متخصص لوکاپرو در خصوص خودرو‌های گذر موقت، با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

مرکز تعمیر خودرو‌های گذر موقت

بزرگترین مرکز تعمیر خودرو‌های گذر موقت

یکی از مشکلاتی که صاحبان خودرو‌های گذر موقت با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، فقدان مراکز معتبر برای تعمیر قطعات و سیستم‌های داخلی این خودرو‌ها است. به دلیل نبود مراکز معتبر برای تعمیر اتومبیل‌های گذر موقت، بسیاری از افراد از وارد کردن اتومبیل‌های گذر موقت خودداری می‌کنند. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن این مشکل اقدام به ارائه خدمات تعمیرگاهی برای خودرو‌های گذر موقت کرده است. مجموعه لوکاپرو برای نخستین بار در ایران، اولین و بزرگترین مرکز خدمات رسانی به اتومبیل‌های گذر موقت را با همکاری بهترین تعمیرکاران پایتخت و متخصصان این حوزه راه‌اندازی کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات تعمیرگاهی مجموعه لوکاپرو با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

خودرو‌های گذر موقت

واردات و عرضه لوازم یدکی خودرو‌های گذر موقت

شاید یکی از مهم‌ترین مسائلی که صاحبان خودرو‌های گذر موقت را به فکر فرو برده است، چگونگی تهیه لوازم یدکی اتومبیل‎‌هایشان است. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودرو‌های گذر موقت برای اولین بار در ایران، لاین لوازم یدکی اتومبیل‌های گذر موقت را راه‌اندازی کرده است و صاحبان خودرو‌های خاص گذر موقت از این پس می‌توانند لوازم یدکی خودرو‌های خودشان را از لوکاپرو تهیه کنند. برای تهیه لوازم یدکی خودرو گذر موقت، کافی است با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصین با بررسی وضعیت اتومبیلتان اقدام به ارسال لوازم و قطعات یدکی مورد نظر شما کنند.

واردات و عرضه لوازم یدکی

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here