یکی از سرویس‌های تخصصی مجموعه لوکاپرو، تعمیر و ترمیم انواع تایر‌ها از جمله نمونه‌های ران فلت و تیوبی است. متخصصان ما با در نظر گرفتن هزینه هنگفت خرید و تعویض لاستیک‌ برای خودرو‌های مختلف، اقدام به ارائه خدمات تخصصی در این زمینه کرده‌اند تا شما بتوانید با کمترین هزینه ممکن، تایر خودرو خود را تعمیر کنید. آسیب‌های وارد شده به لاستیک اتومبیل‌ها متفاوت است اما همیشه خطر پنچری و خرابی لاستیک ما را تهدید می‌کند. در ابتدا باید بدانید که هر آسیبی قابل ترمیم نیست و نمی‌توان بافت لاستیک در برخی موارد ترمیم کرد. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم قبل از اقدام به تعمیر تایر خودرو خود با مشاورین ما در مراکز وابسته به لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.
قبل از هر اقدامی، متخصصان ما باید از نوع لاستیک خودرو شما با خبر شوند تا بتوانند بهترین متد را برای ترمیم آن انتخاب کنند. به صورت کلی تایر‌ها از نوع ساختار درونی به دو دسته ران فلت و تیوبی تقسیم می‌شوند. لاستیک‌های ران فلت یا تیوب ‌لس معمولا بافت محکم‌تری نسبت به لاستیک‌های تیوبی دارند. زمانی که سوراخی در این تایر‌ها ایجاد می‌شود، می‌توانید با آن‌ها حدود ۱۰۰ تا ۱۶۰ کیلومتر را بدون مشکل طی کنید ( با سرعت کمتر از ۸۰ کیلومتر ). لاستیک ران فلت در بازارهای جهانی به دو نوع کلی تقسیم می‌شود؛ لاستیک‌های ران فلت خود سازنده Self-sealing و لاستیک‌های ران فلت با تکیه‌گاه کمکی Auxiliary-supported . متخصصان ما برای اینکه بتوانند از متد مناسب برای ترمیم لاستیک اتومبیل شما استفاده کنند، ابتدا آن را به خوبی بررسی خواهند کرد تا نوع ساختار آن را تعیین کنند. به طور کلی بافت لاستیک‌ها در مراکز لوکاپرو با بهره‌گیری از کامپوزیت‌های بسیار مقاوم و مورد تایید کمپانی‌های خودروسازی ترمیم می‌شود. این کامپوزیت‌ها ابتدا با بهره‌گیری از حرارت نرم می‌شوند و متخصصان ما با استفاده از آن‌ها سوراخ یا آسیب‌های نقطه‌ای لاستیک را پر می‌کنند. سپس لاستیک را در ناحیه‌ای خنک قرار می‌دهند تا کامپوزیت قرار گرفته در سوراخ کاملا خشک شود. پس از خشک شدن ماده ترمیم کننده، متخصصان ما برجستگی آن را با بهره‌گیری از سمباده، هم‌سطح بافت لاستیک می‌کنند. این عمل بسیار مشابه پنچرگیری تایر‌های RFT یا همان ران فلت است. برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص چگونگی ترمیم لاستیک‌ها توسط تیم متخصص ما، می‌توانید ویدئو زیر را تماشا کنید. همچنین برای استفاده از سرویس‌های تعمیرگاهی ما با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند.

عرضه انواع تایر‌های خودرو‌های وارداتی

تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن انواع لاستیک‌های ران فلت به کار رفته در خودرو‌ها، اقدام به واردات و عرضه انواع تایر‌ها کرده است. معمولا خودرو‌های مرسدس بنز، پورشه، بی ام و، ولوو و مازراتی، از لاستیک‌های ران فلت استفاده می‌کنند؛ از همین سو متخصصان ما طیف گسترده‌ای از تایر‌های تیوب‌لس را عرضه کرده‌اند تا صاحبان این اتومبیل‌ها بتوانند با خیال راحت تایر خودرو خود را تعویض کنند. شما هم می‌توانید با تیم متخصص لوکاپرو تماس بگیرید و با کارشناسان ما در خصوص خرید و تعویض تایر خودرو خود صحبت کنید. در صورت نیاز یک تیم متخصص و حرفه‌ای در محل مورد نظر شما حاضر می‌شوند تا در اسرع وقت لاستیک اتومبیل شما را تعویض کنند.

تعمیر تخصصی تایر خودروها

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here