چراغ عقب خودروها یک قطعه حیاتی و مهم در سیستم روشنایی آن‎ها بشمار می‌آید و بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی وضع شده از سوی پلیس جمهوری اسلامی ایران، سلامت چراغ عقب خودرو یک امر ضروری به حساب می‌آید و تمام وسایل نقلیه که می‌خواهند در جاده‌های خارج از شهر یا خیابان‌های درون شهری حرکت کنند، حداقل باید یک چراغ خطر یا همان چراغ عقب داشته باشند. همین موضوع سبب شده است که مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از خودروهای وارداتی در ایران، اقدام به ارائه سرویس‌های منحصر به فرد در خصوص ترمیم و تعویض چراغ خطر (عقب) انواع خودروها کند. بهترین زمان برای اینکه در خصوص ترمیم چراغ خطر اقدام کنید، دقیقا همان زمانی است که چراغ اتومبیل شما دچار ترک یا شکستگی شده است؛ زیرا در بسیاری از موارد به دلیل اعمال فشار از سوی ذرات هوا و همچنین سیستم تعلیق خودرو، ترک بوجود آمده روی چراغ خودرو تبدیل به یک شکشتگی عمیق می‌شود و صاحب خودرو به ناچار باید برای تعویض آن اقدام کند. از همین رو پس از بروز حادثه در خصوص چراغ خطر یا همان چراغ عقب خودرو خود، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصین ما در خصوص استفاده از سرویس‌های تعمیرگاهی ما به شما راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.

رفع خط و خش چراغ خطر خودروها

یکی از دلایل کدری و ماتی چراغ خطر اتومبیل‌ها، ایجاد خط و خش بر روی آن‌ها است؛ از همین رو متخصصان لوکاپرو اقدامبه ارئه خدمات تخصصی در خصوص رفع خط و خش چراغ خودروها کرده‌اند. در پروسه خشگیری چراغ خطر خودروها، ابتدا اطراف چراغ را با بهره‌گیری از چسب‌های مقاوم عایق می‌کنیم تا آب و مواد شوینده وارد سیستم چراغ نشود و در پروسه رفع خط و خش چراغ خطر، آسیبی به رنگ خودرو وارد نشود. سپس با بهره‌گیری از شوینده‌های قوی، قاب چراغ را به خوبی تمیز می‌کنیم تا هیچگونه لکه و ذرات اضافی بر روی قاب چراغ دیده نشود. بعد از شستشوی کامل چراغ، نوبت به سمباده زدن می‌رسد. با استفاده از یک سمباده نرم و آب تمام آثار خط و خش را از بین می‌بریم؛ به صورتی که وقتی چراغ خطر خودرو را لمس می‌کنیم، هیچگونه برجستگی اضافی بر روی قاب چراغ حس نشود. در این حالت چراغ کدر به نظر می‌رسد، ولی باید بدانیم این کدری به دلیل تجمع آلودگی‌ها است؛ از همین رو با بهره‌گیری از شوینده‌های وقی یک بار دیگر طلق چراغ خطر را تمیز می‌کنیم. در نهایت با بهره‌گیری از پولیش‌های تخصصی و دستگاه بافر با سری زبر، کل چراغ را پولیش می‌زنیم تا تمام آثار آلودگی و خط و خش به صورت کلی از روی طلق چراغ از بین روند.

برای دریافت آگاهی بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات تخصصی تیم لوکاپرو در خصوص ترمیم و تعویض چراغ خطر انواع خودروها، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید. در نظر بگیرید تمام قطعات وارد شده از سوی مجموعه لوکاپرو اورجینال بوده و شما می‌توانید از طریق کدهای مندرج بر روی محصول از اصالت آن اطمینان حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here