وقتی خودرو‌یی را مشاهده می‌کنیم رنگ بدنه آن‌ اولین چیزی است که چشم ما را درگیر خودش می‌کند؛ از همین رو بسیاری از کارشناسان و طراحان فعال در صنعت خودروسازی، معتقد هستند که رنگ بدنه خودرو‌ها تاثیر بسزایی در میزان تقاضای مردم به خرید آن‌ها دارد. امروزه تنوع در رنگ اتومبیل‌ها اگر بیشتر از تنوع در رنگ لباس‌هایمان نباشد، کمتر از این مقدار هم نیست و این موضوع به یکی از فاکتور‌های ما برای خرید یک خودرو تبدیل شده است. رنگ اتومبیل در واقع پوششی است برای بدنه فلزی آن که امروزه با در نظر گرفتن نیاز‌های حسی جوامع، رنگ اتومبیل‌‌ها را نیز همانند طراحی آن‌ها تغییر می‌دهند. از نظر کارشناسان لوکاپرو، رنگ یک اتومبیل مانند پوست یک انسان نیاز به مراقبت و نگهداری دارد، از همین رو تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن آب و هوای حاکم بر فلات ایران و همچنین آلودگی‌های شایع کشور، اقدام به ارائه خدمات تخصصی ترمیم رنگ پریدگی بدنه خودرو‌ کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی مجموعه لوکاپرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

ترمیم ماتی رنگ بدنه اتومبیل

ترمیم آفتاب سوختگی بدنه خودرو

نور آفتاب یکی از مواردی است که می‌تواند به رنگ بدنه اتومبیل آسیب جدی وارد کند. نور آفتاب باعث می‌شود پیوند بین ذرات ملکول‌های رنگ اتومبیل ضعیف شود و در نهایت باعث پوسیدگی یا به زبان ساده‌تر سوختگی رنگ بدنه خودرو می‌شود. آفتاب سوختگی رنگ بدنه، بیشتر در خودرو‌هایی با رنگ بدنه مشکی یا تیره صورت می‌گیرد؛ به دلیل جذب بالای نور و گرمای خورشید توسط رنگ‌های تیره احتمال اینکه اتومبیل‌های با رنگ بدنه مشکی و تیره دچار آفتاب سوختگی شوند بسیار بیشتر است. اغلب نواحی ایران به دلیل آب و هوای نسبتا گرمی که در تابستان‌ها دارند، باعث شده است کشورمان یکی از مناطقی باشد که در آن آفتاب سوختگی بدنه اتومبیل، یک تهدید برای صاحبان خودرو‌ها به شمار برود؛ از این رو مجموعه لوکاپرو با بررسی‌ها و آنالیز‌هایی که بر روی خودرو‌های موجود در ایران انجام رسانده است، برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه خدمات تخصصی رفع آفتاب سوختگی بدنه کرده است.

آسیب آلودگی‌های شیمیایی به رنگ بدنه خودرو

آسیب آلودگی‌های شیمیایی به رنگ بدنه خودرو

بسیاری از مواد شیمیایی قادر هستند به رنگ بدنه اتومبیل شما آسیب برسانند و آن را دچار کدری و ماتی کنند. واکس و پولیش‌های نامناسب و غیر استاندارد از مواردی هستند که می‌توانند به رنگ بدنه خودرو شما آسیب برسانند؛ معمولا برخی از برند‌ها برای ارزانتر کردن قیمت تمام شده محصولات خود از مواد نفتی پالایش نشده استفاده می‌کنند که این مواد می‌تواند در بین ذرات رنگ بدنه خودرو شما منافذی بوجود بیاورد و در طول زمان، رنگ بدنه اتومبیل شما را کدر کند. از همین سو تیم لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز جامعه امروزی ایران، اقدام به واردات واکس، پولیش و مواد شوینده تخصصی کرده است که شما می‌توانید بر اساس نوع رنگ خودروتان، مناسب‌‌ترین آن‌ها را انتخاب و از طریق وب سایت لوکاپرو آن را تهیه بفرمایید. معمولا باران‌هایی که در شهر‌ها می‌بارد، باران‌های اسیدی هستند که آلودگی‌های محیطی نظیر اسید سولفوریک و اسید نیتریک را به همراه دارند، از همین سو به شما پیشنهاد می‌کنیم که؛ پس از بارش باران و برف سریعا خودرو خودتان را خشک و تمیز کنید، زیرا با بجا ماندن قطرات باران و خشک شدن آن‌ها، مواد اسیدی درون قطرات باران بر روی رنگ بدنه خودرو شما بجا می‌ماند و با تابش نور خورشید غلظت اسیدی آن بالا می‌رود و به زبان ساده‌تر جای قطرات باران بر روی رنگ اتومبیل شما می‌ماند؛ از همین رو به شما پیشنهاد می‌کنیم پس از بارش هر باران، اتومبیل خود را با شوینده‌های تخصصی لوکاپرو به خوبی بشویید.

رنگ بدنه اتومبیل

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here