امروزه در دنیای طراحی خودرو، دیزایل و زیبایی داخل کابین اتومبیل به اندازه فرم و طراحی بدنه آن اهمیت دارد. یکی از مهمترین قطعات بکار رفته در داخل کابین خودرو‌ها، صندلی آن‌ها است. در اوایل صنعت اتومبیل‌سازی، صندلی خودرو‌ها فقط جنبه کاربردی داشت به همین دلیل در گذشته شاهد صندلی‌های سفت و غیر ارگونومیک بودیم که خودروسازان در اتومبیل‌هایشان استفاده می‌کردند. با پیشرفت علم و شناخت بیشتر بدن انسان، طراحان صندلی خودرو‌ها با بهره‌گیری از علم ارگونومی، صندلی خودرو‌ها را به شکلی طراحی کردند که سرنشینان بتوانند در طولانی مدت بر روی آن‌ها بنشینند و آسیبی به کمر و نواحی پشتی آن‌ها وارد نشود. با گذشت ده‌ها از شروع صنعت خودروسازی، امروزه شاهد ساخت صندلی‌های اتومبیل با تکنولوژی‌های مختلف هستیم؛ یکی از عمومی‌ترین فناوری‌ها و امکاناتی که امروزه اکثر صندلی‌های اتومبیل‌های وارداتی از آن برخوردارند، وجود گرم‌کن و سردکرن در داخل صندلی خودرو است. در سال ۲۰۰۲ میلادی اولین بار کمپانی مرسدس بنز، در اتومبیل‌های کلاس S خود از فناوری گرم‌کن و سرد‌کن صندلی استفاده کرد و همین موضوع باعث شد که امروزه شاهد این فناوری در اغلب اتومبیل‌های خارجی باشیم؛ اما مسئله‌ای که پیش روی طراحان صندلی خودرو در شرکت مرسدس بنز بود، انتقال گرما و سرما از قسمت زیرین صندلی به رویه صندلی و همچنین آسیب نرسیدن به پوسته و روکش صندلی اتومبیل بود؛ بعد از مدت‌ها آزمایش بهترین متریال برای صندلی اتومبیل‌ها چرم شناخته شد، زیرا چرم به راحتی گرما و سرما را از زیر صندلی خودرو به قسمت بالای آن انتقال می‌داد و همچنین در برابر تغییر دما بسیار مقاوم بود، همین موضوع باعث شد که امروزه تمام خودروسازان بزرگ دنیا از چرم برای روکش صندلی اتومبیل‌های خود استفاده کنند. برخی از افراد هم برای افزایش زیبایی و البته محافظت از رویه صندلی خودرو خود، از روکش‌های چرم استفاده می‌کنند و این روکش‌ها را به صورت دستی بر روی صندلی خود نصب می‌کنند. مهمترین مسئله‌ای که صندلی‌های چرم با آن رو به رو هستند، مشکل ساییدگی و رنگ پریدگی آن‌ها است. ساییدگی ناشی از برخورد لباس سرنشینان و روکش چرم صندلی اتومبیل، مهمترین عامل رنگ پریدگی روکش چرم صندلی خودرو است؛ همچنین تعریق بدن انسان و ایجاد رطوبت، عامل مهم دیگری است که باعث رنگ پریدگی و ترک خوردن، روکش چرم اتومبیل‌ها است. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز جامعه و همچنین بررسی عوامل مختلف در تخریب رنگ روکش چرم اتومبیل، اقدام به ارائه خدمات تخصصی ترمیم رنگ صندلی چرم خودرو‌ها کرده است. تیم لوکاپرو با استفاده از کد رنگ صندلی خودرو شما، محلول رنگی تشکیل می‌دهد که با بهره‌گیری از آن می‌توان روکش چرم خودرو را رنگ کرد و تمام نشانه‌های آسیب را از روی آن محو نمود.

car seat restoration

ترمیم روکش چرم صندلی خودرو در محل

تیم لوکاپرو با در نظر گرفتن کمبود وقت در جوامع امروزی ایران، برای اولین بار در کشور اقدام به ارائه خدمات ترمیم و رنگ‌آمیزی روکش چرم صندلی خودرو‌ها در محل مورد نظر مشتری کرده است.
تیم لوکاپرو ابتدا صندلی خودرو شما را کاملا تمیز و ضد عفونی می‌کند و سپس با استفاده از متد سمباده کشی و رنگ آمیزی، روکش صندلی خودرو شما را در محل مورد نظرتان ترمیم می‌کند. برای بهره‌مندی از خدمات تخصصی لوکاپرو، با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

Car-Seat-Restoration-by-lucapro

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here