رنگ اتومبیل یکی از فاکتور‌های ما برای خرید یک خودرو است، رنگ اتومبیل در واقع پوششی برای قطعات بدنه یک خودرو است و در حالی که می‌تواند یک جنبه زیبایی برای خودرو باشد، در عین‌حال می‌تواند یک پوشش محافظتی برای خودرو به شمار برود. رنگ اتومبیل‌ها به صورت کلی به سه دسته تقسیم می‌شوند: ((رنگ‌های کلاسیک (پلاستیک)، رنگ‌های متالیک و رنگ‌های مات)) هر کدام از این رنگ‌ها با ترکیب مواد خاصی تولید می‌شوند و می‌توان گفت رنگ‌های مات جدیدترین دست‌آورد صنعت رنگ اتومبیل است، که با همه دشواری‌ها در ترمیم این رنگ‌ها و همینطور گران بودن آن‌ها، خیلی سریع در بازار رنگ اتومبیل‌ها رشد کرد. رنگ‌های مات بسیار حساس هستند و باید به صورت منحصر به فردی از آن‌ها مراقبت کرد، رنگ‌های مات به دلیل استفاده از کامپوزیت‌های نرم در ساختار آن‌ها، بسیار تجزیه پذیر هستند و نباید مواد اسیدی مانند قهوه و یا فضله پرندگان بر روی آن‌ها ریخته شود. به دلیل همین حساسیت بالای رنگ مات خودرو‌ها، صافکاری و ترمیم قطعاتی که چنین رنگی دارند نیز، بسیار دشوار است و نیاز به دانش و تجربه بسیار دارد، به همین دلیل مجموعه لوکاپرو، با در نظر گرفتن نیاز جامعه برای صافکاری و ترمیم خودرو‌های دارای رنگ مات، تیمی از بهترین و با تجربه‌ترین صافکار‌های پایتخت را گرد هم آورده است تا مانند همیشه در خدمات نوین پیش قدم باشد.

ترمیم رنگ مات خودرو‌ها

هنگام آسیب به خودرو مات چه باید کرد؟

همانطور که گفتیم خودرو‌هایی که رنگ بدنه آن‌ها مات است، به مراقبت ویژه‌ای نیاز دارند، در صورتی که بر روی بدنه اتومبیل مات شما خط و یا خراشی بوجود آمد؛ آن را برای خشگیری به متخصص نشان دهید و از پولیش کاری خود داری کنید، زیرا رنگ مات بدنه اتومبیل‌ها، پولیش مخصوص خود را دارد، این پولیش‌ها بسیار ضعیف هستند و باید با دقت آن‌ها را بر روی بدنه مات خودرو‌ها استفاده کرد تا آسیبی به رنگ اتومبیل وارد نشود، برای بهره‌مند شدن از خدمات پولیش رنگ مات می‌توانید با مجموعه لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حضور یابند و خودرو شما را پس از کارشناسی بر طبق نیازتان پولیش کنند.
در صورتی که بر اثر حادثه‌ای خودرو مات شما دچار ضربه‌های شدید شد، برای صافکاری آن نیاز به یک متخصص دارید، زیرا صافکاری خودرو‌های مات بسیار متفاوت با مابقی اتومبیل‌ها است. صافکاری خودرو‌های مات معمولا انجام امر نقاشی همراه است، زیرا رنگ مات بسیار حساس است و در هنگام ضربه دیدن سریعا از بین می‌رود. رنگ مات خودرو‌ها، کد رنگی بسیار متفاوتی با مابقی رنگ‌ها دارد و برای رنگ آمیزی و نقاشی قطعات این اتومبیل‌ها، می‌بایست از رنگی استفاده کرد که خود کارخانه خودروسازی تولید می‌کند. برای بهره‌مند شدن از رنگ ماتی که کمپانی‌های خودروسازی تولید می‌کنند، باید آن‌ها را از نمایندگی‌های معتبر حاشیه خلیج فارس وارد کرد، تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از ارتباطات خود با نمایندگی‌های معتبر کمپانی‌های خودرو سازی، اقدام به واردات رنگ‌های مات کرده است تا در خدمات صافکاری و ترمیم خود از آن‌ها استفاده کند. برای بهره‌مند شدن از خدمات لوکاپرو در حوزه ترمیم و صافکاری خودرو‌های مات، می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

ترمیم رنگ مات خودرو‌ها

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here