بر اساس بررسی‌های تیم متخصص لوکاپرو، سپر خودرو‌ها یکی از آسیب‌پذیر‌ترین قطعات بدنه اتومبیل‌ها است. سپر خودرو‌ها از جمله قطعاتی است که همیشه در معرض ضربه و فشار‌های مختلف است از همین رو سپر اتومبیل‌ها همیشه به عنوان یک قطعه محافظتی به شمار می‌روند و اصلی‌ترین وظیفه آن‌ها محافظت از بدنه و کابین خودرو‌ در برابر ضربه‌های احتمالی است. سپر اتومبیل جزئی از جلوبندی خودرو به شمار می‌رود به همین دلیل ضمن محافظت از بدنه خودرو، بر روی کنترل و هدایت خودرو نیز تاثیر دارد و به خاطر این موضوع، در طراحی سپر اتومبیل نکات آیرودینامیکی را مد نظر می‌گیرند. امروزه طراحان و تولیدکنندگان خودرو، سپر اتومبیل‌‌ها را به انواع متفاوتی تقسیم کرده‌اند؛ این تقسیمات نشأت گرفته از نوع اتومبیل و همینطور کاربرد و جامعه هدف آن خودرو است. مجموعه لوکاپرو نیز با در نظر گرفتن انواع آسیب‌های وارد شده به سپر اتومبیل‌ها از جمله، فرورفتگی‌، رنگ‌پریدگی و ایجاد خط و خش، اقدام به ارائه سرویس‌های متنوع و تخصصی در خصوص ترمیم و تعمیر سپر خودرو‌ها کرده است. همچنین تیم متخصص لوکاپرو سال‌ها است به عنوان یکی از اصلی‌ترین واردکننده‌های قطعات خودرو‌های لوکس وارداتی در ایران فعالیت می‌کند، از همین رو می‌توان تعویض سپر خودرو‌های لوکس مانند پورشه، مازراتی، بنز و بی‌ام‌و را جزئی از خدمات نوین مجموعه لوکاپرو دانست. لوکاپرو به عنوان یکی از برترین و معتبرترین مراکز تعمیر اتومبیل‌های امروزی، می‌تواند در خصوص نحوه ترمیم یا حتی تعویض سپر اتومبیلتان، به شما مشاوره رایگان ارائه دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی لوکاپرو با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

ترمیم رنگ سپر خودرو

لکه گیری سپر خودرو در محل

همانطور که قبلا گفتیم، سپر خودرو‌ها از جمله قطعات آسیب‌پذیر اتومبیل‌ها هستند و به همین دلیل ممکن است پس از مدتی دچار لکه‌های فراوانی بر روی لایه بیرونی خود شوند. بر اساس بررسی‌های کارشناسان لوکاپرو، برای رفع لکه‌های موادی که درصد اسید آن‌ها بالا است باید مواد شوینده قوی استفاده کرد؛ موادی همچون فضله پرندگان، لوازم آرایشی و بهداشتی و روغن ترمز می‌توانند برای رنگ بدنه خودرو شما بسیار خطرناک باشند به همین دلیل اگر یکی از مواد گفته شده به بدنه اتومبیل شما برخورد کرد بهتر است ابتدا به کارشناسان لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا تیم تخصصی مجموعه لوکاپرو در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حاضر شوند. در نظر بگیرید استفاده از مواد شوینده نامناسب برای لکه‌گیری می‌تواند آثار به جا مانده از مواد را نیز بیشتر هم کند به همین دلیل حتما قبل از انجام هر عملی با کارشناسان لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

ترمیم شکستگی سپر خودرو

ترمیم شکستگی سپر خودرو

مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن حالت پایدار آیرودینامیک خودرو، برای اولین بار در کشور اقدام به ارائه خدمات تخصصی ترمیم سپر خودرو‌ها کرده است. تیم تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن نوع آسیب و شکستگی سپر خودرو شما از جوش‌های پلاستیک دو لایه و سه لایه استفاده می‌کند. تیم متخصص لوکاپرو در زمان جوش پلاستیک سپر خودرو شما، از بهترین مواد چسبنده برای ترمیم سپر خودرو شما استفاده می‌کند تا پس از جوش پلاستیک سپر، مشکلی برای ساختار مقاوم آن بوجود نیاید. برای اطلاع از خدمات تخصصی لوکاپرو در خصوص جوش پلاستیک سپر اتومبیل‌ها و همچنین رفع شکستگی سپر خودرو‌ها، با شماره مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

لکه گیری سپر خودرو

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here