قطعا وضعیت سلامت یک خودرو یکی از عوامل قیمت‌گذاری آن است، از همین رو یکی از دقدقه‌های خریداران اتومبیل‌های دست دوم، یافتن مراکز تخصصی کارشناسی خودرو است. متاسفانه امروزه بسیاری از مراکز کارشناسی خودرو، قادر به اندازه‌گیری دقیق پارامتر‌های مهم اتومبیل‌های دست دوم نیستند که همین امر باعث بوجود آمدن بی‌اعتمادی‌هایی میان خریداران اتومبیل‌های دست دوم و مراکز کارشناسی خودرو شده است. یادمان نرود که خودرویی که از نظر فنی مشکل داشته باشد، خودرویی خطرناک و کم ارزش به حساب می‌رود، به همین دلیل سلامت فنی یک خودرو بسیار مهم‌تر از سلامت ظاهر آن است، یکی از عواملی که در بررسی سلامت خودرو تاثیرگذار است، میزان کارکرد آن است که تیم متخصص لوکاپرو بعد از بررسی عوامل مختلف دیگر، آن را آنالیز می‌کند، متاسفانه کارکرد واقعی برخی از اتومبیل‌ها را با دستگاه نمی‌توان آنالیز کرد، خودرو‌هایی مانند پرادو، لندکروز و یا اتومبیل‌های قدیمی لکسوس ، دستگاه دیاگ را نمی‌پذیرند و کارشناس اتومبیل می‌بایست از طریق دیگری سلامت خودرو را بررسی کند، متخصصین ما در لوکاپرو، با آنالیز عوامل دیگر مانند سلامت شمع، باطری، سیستم برق کشی و یا سلامت قطعات موتور اتومبیل، خودرو را بررسی می‌کنند و میزان کارکرد آن را تخمین می‌زنند، دیگر قطعاتی که می‌بایست بررسی شود، رینگ و لاستیک اتومبیل است، سلامت این قطعات ارتباط مستقیم با کارکرد و قیمت گذاری اتومبیل دارد.
این را در نظر بگیرید که سلامت فنی اتومبیل مختصر به میزان کارکرد آن نیست و عوامل دیگر نیز باید بررسی شود، عواملی همچون دود اگزوز، رسوبات موتور، نحوه استارت خودرو و… از عوامل مهمی است که کارشناسان لوکاپرو آنالیز می‌کنند. مجموعه لوکاپرو این افتخار را دارد که به عنوان یکی از بزرگترین مراکز کارشناسی خودرو در شهر تهران به مشتریان خود سرویس‌های تخصصی در خصوص آنالیز و کارشناسی اتومبیل‌های کارکرده ارائه می‌دهد. همچنین لوکاپرو با ارائه سرویس‌های تخصصی آنالیز خودرو در محل، همیشه به عنوان یکی از محبوب‌ترین‌های این حوزه شناخته شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات کارشناسی خودرو لوکاپرو با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

تخصصی‌ترین مرکز کارشناسی خودرو شهر تهران

بررسی سلامت رنگ بدنه اتومبیل در محل

با توجه به وضعیت خرید و فروش خودرو‌های دست دوم در ایران، سلامت بدنه و ظاهر خودرو، در امر ارزش‌گذاری اتومبیل بسیار مهم است. یکی از عواملی تاثیر‌گذار بر روی قیمت خودرو، وضعیت رنگ بدنه است، به عبارتی رنگ شدگی قطعات خودرو در هنگام صافکاری و ترمیم، بر روی قیمت اتومبیل تاثیر‌گذار است و ارزش آن را پایین می‌آورد. از آنجایی که قطعات آسیب دیده در تصادفات سنگین، هیچگاه مانند روز اول نمی‌شوند، باید تمام قطعات توسط کارشناس رنگ خودرو بررسی شود تا سلامت آن‌ها تایید شود. از مهم‌ترین قطعاتی که کارشناسان لوکاپرو بررسی می‌کنند، ستون و سقف است، زیرا این دو قطعه اگر رنگ شده باشند، به معنی آن است که خودرو تصادف سنگین داشته است و اتومبیل سالم نیست و آسیب دیده است. تیم متخصص لوکاپرو بعد از بررسی سقف و ستون، در‌ها و گلگیر‌ها را بررسی می‌کند، این دو قطعه بیشتر در معرض آسیب هستند به همین دلیل اهمیت کمتری در ارزش گذاری دارند و رنگ شدگیشان به معنی آسیب دیدگی خودرو نیست ولی در قیمت نهایی اتومبیل تاثیر گذار است، بعد از در‌ها و گلگیر‌ها نوبت به کاپوت و صندوق عقب خودرو می‌رسد، که کارشناسان ما با بررسی مقدار رنگ شدگی در این قطعات متوجه می‌شوند که خودرو آسیب جدی دیده است و یا نه و در آخر سپر که در ارزش‌گذاری اتومبیل تاثیر زیادی ندارد، زیرا سپر‌ها معمولا در معرض ضربه هستند. تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و دقیق تمام قطعات خودرو را بررسی می‌کنند و نتیجه نهایی را به شما اعلام می‌کنند، این بررسی‌ها باعث می‌شود که کارشناسان ما بتوانند قیمت کف ( پایین‌ترین) و قیمت سقف ( بالا‌ترین ) یک خودرو را اندازه‌گیری کنند. برای بهره‌مند شدن از خدمات کارشناسی رنگ تخصصی، با لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به محل مورد نظر شما بیایند و خودروتان را کارشناسی کنند.

بررسی سلامت رنگ بدنه اتومبیل در محل

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here