دیتیلینگ اتومبیل‌ها یک پروسه چند مرحله‌ای است که برای اولین بار در ایران به شکل یک پکیج توسط مجموعه تخصصی لوکاپرو در اختیار صاحبان خودرو‌ها قرار گرفته است. در پروسه دیتیلینگ خودرو‌ها، تمام اجزای داخلی و خارجی اتومبیل با بهره‌‌گیری از شوینده‌های تخصصی و همچنین مواد براق‌کننده تمیز و پولیش‌کاری می‌شود. در دیتیلینگ خودرو‌ها این مسئله بسیار مهم است که تمام امور با بهره‌گیری از مواد مناسب انجام شود. اگر بخواهیم دیتیلینگ را به دو مرحله کلی تقسیم کنیم، می‌توانیم آن را به بخش‌های شستشو و نگهداری تقسیم کرد. برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص چگونگی دیتیلینگ توسط تیم متخصص لوکاپرو، می‌توانید ویدئو زیر را تماشا کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و سرویس‌های لوکاپرو در این حوزه با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما به شما مشاوره لازم را ارائه دهند.

شستشوی تخصصی خودرو‌ها

در پروسه دیتیلینگ، هم داخل کابین خودرو‌ها اهمیت دارد و هم بدنه و اجزای بیرونی آن‌ها؛ از همین رو با استفاده از پکیج دیتیلینگ مجموعه لوکاپرو، هم از خدمات روشویی ما استفاده می‌کنید و هم صفرشویی. در مراحل شستشوی پروسه دیتیلینگ، تمام شوینده‌ها غیر اسیدی هستند تا رنگ بدنه یا اجزای داخلی اتومبیل را دچار پوسیدگی نکنند. همچنین تیم کارواش ما با استفاده از بخار، داخل و خارج اتومبیل شما را ضدعفونی می‌کنند؛ زیرا کارشناسان لوکاپرو معتقد هستند بسیاری از آلودگی‌های بوجود آمده بر روی اجزای خودرو شما، می‌توانند بیماری‌زا باشند. همچنین تیم متخصص با استفاده از شوینده‌های تخصصی، قادر است اجزای مختلف خودرو شما را براق‌تر از همیشه به شما ارائه دهند؛ از جمله لاستیک، دستگیره‌های در، ریل‌روف ( باربند ) و دیگر اجزای مهم خودرو. کارشناسان ما در تیم دیتیلینگ لوکاپرو، معتقدند وضعیت ظاهری خودرو شما می‌تواند بیان‌گر شخصیت شما باشد و از همین رو سرویس‌ها و خدمات ما می‌تواند بر روی زندگی شخصی شما تاثیر بسزایی بگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از سرویس‌های دیتیلینگ تیم ما، با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

تخصصی‌ترین مرکز دیتیلینگ خودرو در ایران

نگهداری تخصصی خودرو‌ها

همانطور که گفتیم یکی دیگر از بخش‌های پروسه دیتیلینگ، نگهداری از اجزای خارجی و داخلی اتومبیل است. این بخش بسیار مهم است و باید توسط متخصصان این حوزه انجام بپذیرد. در پروسه دیتیلینگ و در بخش نگهداری، ابتدا بدنه خودرو را پولیش می‌زنیم. محلول پولیش باید متناسب با وضعیت رنگ و سلامت بدنه خودرو باشد. سپس با بهره‌گیری از واکس‌های تخصصی، تمام بدنه و اجزای داخلی را واکس می‌زنیم. در نظر بگیرید واکس استفاده شده برای هر ناحیه متفاوت است. در داخل کابین اجزا با در نظر گرفتن متریال استفاده شده در ساختار آن‌ها واکس زده می‌شوند. پس از واکس تمام نواحی، خودرو را برای مدتی رها می‌کنیم تا لایه‌های محافظتی به خوبی شکل بگیرد. حالا نوبت پوشش نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ است. این پوشش می‌تواند در برابر ضربه‌های سطحی و همچنین عوامل شیمیایی مثل آتش، نور آفتاب و یا ذرات اسیدی معلق در هوا از خودرو شما محافظت کند. همچنین نمونه خفیف شده آن در روکش برخی اجزای داخلی خودرو استفاده می‌شود. برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از دیتیلینگ تیم لوکاپرو با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

نگهداری تخصصی خودرو‌ها

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here