قطعا همه شما عبارت باران اسیدی را شنیده‌اید. زمانی که آب باران با عناصر اسیدی مانند اسید سولفوریک موجود در هوا حل می‌شود، باران اسیدی شکل می‌گیرد. این باران می‌تواند به رنگ بدنه خودرو‌ها آسیب جدی وارد کند و حسابی برای صاحب آن خرج بتراشد! از همین رو متخصصان ما در لوکاپرو، مجموعه‌ای از سرویس‌های تخصصی را در نظر گرفته‌اند که شما با بهره‌گیری از آن قادر خواهید بود از بدنه اتومبیل خود در برابر آب باران محافظت بفرمایید. در نظر بگیرید باران در شهر‌های پرجمعیت مانند تهران، به طور حتم دارای خاصیت اسیدی است؛ از همین رو اگر سلامت بدنه خودروتان برای شما اهمیت دارد، پیشنهاد می‌کنیم از خدمات تخصصی ما در خصوص نگهداری از بدنه اتومبیل‌ها استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی مجموعه لوکاپرو با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

تاثیرات آب باران بر روی بدنه اتومبیل

استفاده از پوشش نانو سرامیک برای محافظت از بدنه خودرو‌ها

پوشش نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ، پوششی مانند شیشه است و به دلیل شفافیت آن ظاهر اتومبیل شما را تغییر نمی‌دهد؛ از طرفی پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ به شکلی قطر لایه پوششی رنگ خودرو شما را افزایش می‌دهد و به همین دلیل این پوشش‌ها قادر هستند که از رنگ بدنه خودرو شما در برابر خط و خش‌های سطحی جلوگیری کنند. پوشش نانو سرامیک می‌تواند از بدنه اتومبیل شما در برابر آب باران محافظت کند. یادمان نرود آب باران باعث کدری در رنگ بدنه خودرو‌ها می‌شود و لکه آن بر روی بدنه می‌ماند؛ این موضوع در اتومبیل‌های لوکس وارداتی اهمیت بسیار بیشتری پیدا می‌کند. ایجاد لکه بوسیله آب باران‌های اسیدی در اتومبیل‌های مرسدس بنز، بی ام و، مازراتی، پورشه، لکسوس و ولوو بسیار بیشتر است؛ زیرا معمولا در رنگ بدنه این خودرو‎‌ها از اتم‌های نقره یا پلاتینیوم استفاده شده است تا درخشندگی آن بیشتر شود. آب باران اسیدی خیلی سریع با این اتم‌ها محلول شده و آن‌ها را در خود تجزیه می‌کند. همین موضوع باعث می‌شود رنگ اتومبیل با قرار گرفتن در زیر نور آفتاب دچار کدری و ماتی شود. . اگر به پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ علاقه‌مند هستید و می‌خواهید درباره آن‌ها بیشتر بدانید، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید و از خدمات مشاوره ما در خصوص پوشش‌های نانو سرامیک بهره‌مند شوید. همچنین برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص چگونگی کاربرد پوشش‌های نانو سرامیک، می‌توانید ویدئو زیر را تماشا کنید.

واکس‌های مخصوص لوکاپرو، می‌تواند از بدنه خودرو‌ها محافظت کند!

واکس‌ها از جمله موادی هستند که استفاده از آن‌ها توسط کارشناسان حوزه خدمات خودرو پیشنهاد می‌شود. واکس‌ها ضمن اینکه بدنه اتومبیل شما را براق جلوه می‌دهند؛ باعث ایجاد یک لایه محافظتی بر روی آن می‌شوند که می‌توانند رنگ قرار گرفته بر روی بدنه اتومبیل شما را در برابر نور آفتاب و عوامل محیطی دیگر مثل باران‌های اسیدی، محافظت کنند. واکس‌ها انواع مختلفی دارند و متخصصان ما بر اساس نوع رنگ اتومبیل شما، نمونه مناسب را انتخاب خواهند کرد. واکس اتومبیل‌ها با بهره‌گیری از مواد مختلفی ساخته می‌شود که قادر است ضمن جلا بخشیدن به رنگ بدنه خودرو، باعث ایجاد یک لایه محافظ بر روی آن‌ها شود. این لایه محافظتی باید به شکلی باشد که باعث خوردگی رنگ بدنه اتومبیل‌ها نشود. از همین رو استفاده از واکس‌های غیر استاندارد و بی‌کیفیت می‌تواند باعث ایجاد کدری و حتی رنگ پریدگی بر روی بدنه اتومبیل شما شود. . برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات دیتیلینگ و واکس لوکاپرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

واکس‌های مخصوص لوکاپرو

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here