اگر شما هم به دنبال بهترین واکس داشبورد برای خودرو خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم این نوشته کوتاه را مطالعه کنید. از نظر متخصصان لوکاپرو بهترین واکس داشبورد برای اتومبیل‌های مختلف، متفاوت است و بهترین واکس داشبورد باید بر اساس نوع متریال بکار رفته در ساخت داشبورد مشخص شود. در عین حال می‌توان برای بهترین واکس داشبورد یک سری ویژگی‌های ثابت مشخص کرد تا بر اساس این ویژگی‌ها بتوانیم هوشمندانه‌تر و آگاهانه‌تر بهترین واکس داشبورد را برای اتومبیل خود انتخاب کنیم. قطعا مهم‌ترین و اصلی‌ترین شاخص تعیین‌کننده بهترین واکس داشبورد، میزان ماندگاری اثر آن بر روی سطح رویه داشبورد خودرو است؛ از همین رو بهترین واکس داشبورد، محلولی است که بتواند یک لایه درخشنده و البته محافظ بر روی سطح داشبورد بوجود بیاورد و حداقل بیست و چهار ساعت این لایه دوام داشته باشد. بهترین واکس داشبورد خودرو قطعا بیشتر از بازه زمانی گفته شده ماندگاری دارد و در برخی از موارد این ماندگاری تا چهل و هشت ساعت نیز می‌رسد. البته همیشه هم ماندگاری بالا نشان‌دهنده کیفیت مطلوب محلول واکس نیست و متاسفانه در بسیاری از موارد ماندگاری بالا لایه بوجود آمده بر روی سطح داشبورد، به دلیل وجود مواد نفتی و ناخالصی‌های حل نشده در محلول است. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم از واکس‌هایی برای داشبورد خودرو خود استفاده کنید که دارای نشان استاندارد و مورد تایید مراکز دیتیلینگ حرفه‌ای است.

یکی از راه‌های تشخیص بهترین واکس داشبورد برای خودروی خود، استفاده از تجربیات و اطلاعات مشاورین ما در مراکز خدمات خودرویی لوکاپرو است. متخصصان لوکاپرو قادر هستند بر اساس نوع بافت رویه داشبورد خودرو شما، بهترین واکس داشبورد را به شما پیشنهاد دهند. به طور کلی متریال‌های استفاده شده در ساخت داشبورد خودروها به چهار دسته کلی تقسیم می‌شوند، پلاستیک یا همان فایبرگلاس، چوب، آلومینیوم و فیبرکربن. معمولا برای براق شدن داشبوردهای پلاستیکی از واکس‌های مایع استفاده می‌کنند، اما اگر می‌خواهید همراه با درخشندگی، یک لایه محافظ هم به داشبورد خودرو اضافه کنید ما به شما واکس‌های ژله‌ای را پیشنهاد می‌کنیم. از همین رو می‌توان بهترین واکس داشبورد را برای داشبوردهای فایبرگلاس خودروها، واکس‌های ژله‌ای دانست.

برای داشبوردهایی که تریم آلومینیومی دارند، واکس‌های قوی جامد با ویسکوزیته بالا را پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا به دلیل برجسته بودن قطعات تریم آلومینیومی، سطح داشبورد پس از مدتی استفاده از خودرو دچار خط و خش می‌شود.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته از سوی متخصصان لوکاپرو، پلیمرهای استفاده شده در ساخت داشبوردهای فایبرگلاسی با پلیمرهای استفاده شده در ساخت داشبوردهای فیبرکربنی یکی هستند؛ به همین دلیل از نظر مشاورین ما بهترین واکس داشبورد برای داشبوردهایی که تریم فیبرکربن دارند، محلول‌های واکس ژله‌ای است.
اما واکس‌های استفاده شده برای داشبوردهای چوب کاملا متفاوت هستند. داشبورد‌های چوب که به داشبورد‌های یات هم معروف هستند، سطح بسیار حساسی دارند و باید از واکس‌های سلولزی برای ایجاد درخشندگی و احیای رنگ آن‌ها استفاده کرد.
ما به شما پیشنهاد می‌کنیم انتخاب بهترین واکس داشبورد و همچنین دیتیلینگ خودرو خود را در اختیار متخصصان لوکاپرو قرار دهید تا با استفاده از بهترین مواد و مدرن‌ترین تجهیزات، اقدام به ترمیم و مراقبت از بافت داشبورد اتومبیل شما کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات تیم لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

یک دیدگاه

  1. سلام ، به نظر من واکس داشبورد خوب نباید داشبورد را براق کند ، زیرا باعث انعکاس نور شده و چشم راننده را خسته کرده و گاهی نیز باعث اختلال در دید می شود . یک واکس خوب آلودگی هارا پاک می کند ، جلوه اولیه داشبورد را باز می گرداند ، با چربی ملایمی که به داشبورد می دهد عمر و دوام آنرا در مقابل نورآفتاب زیاد می کند و این چربی باید از نوعی باشد که پس از مدت کوتاهی برق آن از بین برود ، خاک جذب نکند ، لایه ای از خودش باقی نگذارد و با کشیدن دست روی آن در دستتان احساس چربی نکنید . با آرزوی موفقیت برای شما

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here