بهترین موقع برای واکس خودرو، چه زمانی است؟

واکس یکی از مواد پرکاربرد در حوزه دیتیلینگ خودروها است. واکس خودروها ضمن اینکه می‌تواند رنگ بدنه اتومبیل شما را براق و درخشنده نشان دهد، قادر است از رویه رنگ در برابر بسیاری از عناصر خارجی محافظت کند. واکس بدنه به مراتب ارزان‌تر از پوشش‌های نانو سرامیکی استفاده شده بر روی رنگ خودروها است؛ از همین رو شما می‌توانید با واکس زدن مداوم از بدنه اتومبیل خود در برابر خط و خش‌ها و آلودگی‌های محیطی محافظت کنید. واکس بدنه خودروها یک محلول پایه نفتی است که قادر است به رنگ اتومبیل شما جلا و درخشندگی ببخشد. واکس بدنه اتومبیل انواع مختلفی دارد و باید بر اساس نوع رنگ پیکره خودرو انتخاب شوند. واکس بدنه خودرو ضمن اینکه قادر است به رنگ اتومبیل شما درخشندگی ببخشد، در برخی از مواد می‌تواند به عنوان یک محلول حفاظت کننده مورد استفاده قرار بگیرد. بهترین زمان برای استفاده از واکس بدنه خودرو زمانی است که اتومبیل بتازگی از کارواش خارج شده و به خوبی خشک شده است. در واقع زمانی باید از واکس بدنه خودرو استفاده کنیم که بدنه اتومبیل ما کاملا تمیز شده باشد. بهتر است واکس بدنه خودرو را با بهره‌گیری از بافرهایی با سری نرم استفاده کنیم؛ اما اگر دستگاه بافر در دسترس نبود، می‌توانید با استفاده از یک پارچه نرم بدنه را واکس بزنید. در نظر بگیرید که هر واکس مناسب یک طیف رنگی است؛ از همین رو قبل از تهیه واکس بدنه خودرو، حتما کد رنگ بدنه اتومبیل خود را با مشاورین مجموعه لوکاپرو در میان بگذارید تا متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن وضعیت بدنه خودرو شما و رنگ آن، بهترین واکس‌های موجود در بازار را به شما پیشنهاد کنند. شما می‌توانید با استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی مجموعه لوکاپرو، به صورت غیرحضوری و آنلاین واکس مناسب اتومبیل خود را سفارش دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ما، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

واکس بدنه اتومبیل را با دقت استفاده کنید.

واکس بدنه خودرو خاصیت حل کنندگی دارد و اگر بدرستی مورد استفاده قرار نگیرد، قطعا باعث ایجاد لکه و حتی رنگ‌پریدگی بر روی رنگ بدنه خودروها می‌شود. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم استفاده از واکس و دیگر محلول‌ها را در اختیار متخصصان این حوزه قرار دهید. کارشناسان مجموعه لوکاپرو با بررسی طیف گسترده‌ای از نیازهای صاحبان خودروها، برای اولین بار در ایران اقدام به ایجاد مرکز تخصصی دیتیلینگ کرده است که در آن از بهترین مواد و با بهره‌گیری از حرفه‌ای‌ترین افراد، دیتیلینگ خودرو شما را انجام می‌دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از سرویس‌های تخصصی ما، می‌توانید با شماره 09123988879 تماس حاصل بفرمایید. همچنین یکی دیگر از مسائلی که به اشتباه بین صاحبان خودروها منتشر شده است، استفاده از واکس بدنه خودرو برای دیتیلینگ نهایی شیشه‌های اتومبیل است! اگر شما می‌خواهید خط و خش شیشه را از بین ببرید، باید از پولیش مخصوص شیشه استفاده کنید و اگر می‌خواهید سطح شیشه‌ها را آبگریز کنید باید از پوشش‌های نانو سرامیکی استفاده کنید؛ واکس خودرو به هیچ وجه بکار دیتیلینگ شیشه‌ها نمی‌آید.

یک دیدگاه

  1. با سلام…امکان نصب ترمز برمبو روی خودروی سورن توربوشارژ وجود دارد؟؟؟ اگر امکانش هست قیمت تقریبی ان چندد خواهد شد؟باتشکر

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here