ظاهر بدنه اتومبیل شاید اولین چیزی باشد که نظر بینندگان را جلب کند، به همین دلیل خیلی وقت‌ها از داخل کابین اتومبیل صرف نظر می‌کنیم؛ ولی بهتر است بدانید شستشوی داخل کابین خودرو، ضمن اینکه به اتومبیل شما جلا و درخشندگی بیشتر می‌بخشد، باعث می‌شود باکتری‌های آلوده و ناقل بیماری از بین بروند و شما را از مسائل مختلف دور نگه می‌دارد. به مجموع عملیاتی که برای تمیز‌کاری و شستشوی داخل خودرو بعد از شستشوی اولیه اتومبیل انجام می‌شود، صفرشویی می‌گویند. به طور کلی صفرشویی به دو حالت تخصصی و عمومی انجام می‌شود؛ صفرشویی با استفاده از مواد‌های شوینده مختلف و دستگاه‌های مخصوص انجام می‌پذیرد که یکی از خدمات لوکاپرو در این زمینه است و مجموعه لوکاپرو پیش قدم در خدمات نوین، اقدام به ارائه سرویس‌های صفرشویی در محل می‌کند و هر ساله ده‌ها نفر از این خدمات استفاده می‌کنند؛ اما صفرشویی عمومی، شستشویی است که هر کس می‌تواند آن را به انجام برساند و نیازی به صرف انرژی و وقت زیاد ندارد.
برای اینکه بتوانید یک صفرشویی با کیفیت و خوب را انجام بدهید نیاز به یک شوینده تخصصی دارید. وقتی صحبت از شویند‌ها می‌شود خیلی از افراد به یاد شوینده‌های شیمیایی و نامناسب می‌افتند، اما در این مقاله قصد داریم شوینده‌ای را به شما معرفی کنیم که در هنگام صفرشویی می‌تواند جای همه‌ی شوینده‌ها را برایتان پر کند. فوم تمیزکننده داشبورد، شوینده‌ای است که بر اساس نظر کارشناسان لوکاپرو می‌تواند تمام سطوح داخل خودرو را به خوبی تمیز کند و شما با استفاده از آن تمام قطعات داخل خودرو را ضد عفونی کنید و در نهایت به ظاهر آن‌ها زیبایی تازه ببخشید. فوم‌های تمیزکننده داشبورد تقریبا برای تمام قطعات اتومبیل قابل استفاده هستند و شما می‌توانید با بهره‌گیری از یک پارچه تمیز تمام سطوح داشبورد را جلا ببخشید. مجموعه لوکاپرو به عنوان یکی از واردکنندگان بزرگ شوینده‌های تخصصی خودرو و همچنین یکی از تخصصی‌ترین مجموعه‌های حوزه خدمات اتومبیل، به شما پیشنهاد می‌کند برای اینکه بتوانید بهداشت حداقلی داخل خودرو را حفظ کنید از فوم‌های تمیزکننده داشبورد برای شستشوی داخل اتومبیل استفاده کنید.

how-to-clean-dashboard-of-a-car

اسپری تمیز کننده داشبورد خودرو ۴X

مجموعه لوکاپرو به عنوان تخصصی‌ترین تیم حوزه خدمات خودرو، این نظر را دارد که برای صفرشویی داشبورد می‌بایست از مواد شوینده‌ای استفاده کرد که در طول زمان آسیبی به رویه داشبورد وارد نکند؛ از این نظر کارشناسان ما با بررسی آسیب‌های احتمالی وارد شده به داشبورد خودرو‌ها و همچنین زاویه تابش نور آفتاب در ایران، اقدام به واردات اسپری تمیز کننده داشبورد ۴X
کرده‌اند. این اسپری با بهره‌گیری از مواد جدید و فناوری نانو، اقدام به ایجاد یک لایه محافظ بر روی داشبورد خودرو می‌کند که همین امر باعث کاهش صدمات وارد شده به داشبورد تا ۵۰ درصد می‌شود؛ به دلیل آنکه نور خورشید می‌تواند برای داشبورد شما مضر باشد و باعث پوسیدگی آن شود، کارشناسان ما در مجموعه لوکاپرو اسپری تمیز کننده داشبورد ۴X را به شما پیشنهاد می‌کنند.
اسپری تمیز کننده داشبورد ۴X ، حالت فوم دارد که همین امر باعث می‌شود استفاده از این شوینده بسیار راحت باشد و فقط کافی است مقداری از آن را روی داشبورد اسپری کنید و با یک دستمال نرم و البته تمیز بر روی داشبورد خود فوم را پخش کنید تا تاثیر حیرت آور این اسپری را بر روی داشبورد خودرو خود مشاهده کنید.

Multi-PurposeFrom-Cleaner

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here