اگر در شهر‌های شلوغ و پرجمعیت زندگی می‌کنید به احتمال زیاد با مسائلی همچون ایجاد آثار خط و خش و رنگ‌پریدگی بر روی بدنه اتومبیل آشنا هستید. خط و خش‌ها در ابتدا یک موضوع سطحی به نظر می‌رسند، اما در نظر بگیرید که بسیاری از آسیب‌های وارد شده به رنگ بدنه خودروها در ابتدا خط و خش‌هایی ساده و سطحی بوده‌اند؛ از همین رو متخصصان لوکاپرو بر این باور هستند که پس از ایجاد هرگونه خراش یا رنگ‌پریدگی بر روی اتومبیل در اسرع وقت باید به رفع و از بین بردن آثار آن اقدام کرد. کارشناسان لوکاپرو با بررسی طیف گسترده‌ای از آسیب‌های وارد شده به رنگ اتومبیل‌ها، بهترین روش برای از بین بردن خط و خش‌های بدنه خودروها را برای اولین بار در ایران ارائه داده‌اند. دیده شدن آثار خراش، لکه و رنگ‌پریدگی بر روی بدنه اتومبیل، قطعا باعث کاهش ارزش خودرو در بازار می‌شود و با توجه به وضعیت امروز خودرو در ایران، متخصصان ما به شما پیشنهاد می‌کنند که همیشه به فکر ظاهر اتومبیل خود باشید و تا جایی که امکان دارد ارزش آن را در سطح مطلوبی نگه دارید. اگر شما هم به وضعیت سلامت ظاهری خودرو خود اهمیت می‌دهید، پیشنهاد می‌کنیم ادامه این نوشته کوتاه را مطالعه کنید تا بیشتر با روش از بین بردن خط و خش بدنه خودرو آشنا شوید.

شستشو با مواد نانو

در ابتدا متخصصان لوکاپرو با بهره‌گیری از شوینده‌های نانو بدنه اتومبیل را به خوبی تمیز می‌کنند. این شوینده‌ها تا حد زیادی می‌توانند لکه‌های بجا مانده بر روی بدنه خودرو را از بین ببرند. تمام شوینده‌های نانو وارد شده توسط تیم لوکاپرو مورد تایید سازمان‌های محیط زیست بین‌المللی است و هیچگونه آلودگی اضافی تولید نمی‌کنند.

پولیش با دستگاه

پس از شستشوی کامل بدنه خودرو نوبت به پولیش زدن آن می‌رسد. پولیش استفاده شده بر روی بدنه اتومبیل باید بر اساس نوع رنگ بکار رفته در پوشش پیکره اتومبیل انتخاب شود. متخصصان لوکاپرو پس از آنکه تمام آثار خط و خش‌ها را با استفاده از سمباده‌های نرم صیقل ساختند، اقدام به استفاده از پولیش با دستگاه بافر می‌کنند تا تمام خراش‌ها و آثار رنگ‌پریدگی از روی بدنه اتومبیل به صورت کلی پاک شوند.

واکس و نانو

پس از پولیش زدن کل بدنه خودرو نوبت به پروسه دیتیلینگ می‌رسد. دیتیلینگ خودرو شامل موارد مختلفی می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها واکس و استفاده از پوشش‌های سرامیکی است. پس از پولیش بدنه خودرو به صورت یکدست واکس می‌خورد تا تمام خطوط استریم لاینینگ بدنه اتومبیل قابل روئیت شود. سپس نوبت به استفاده از مواد نانو سرامیکی می‌شود. این مواد قادر هستند از بدنه اتومبیل شما در برابر ضربات و فشارهای متعدد محافظت کنند و از بوجود آمدن لکه بر روی پیکره خودرو شما جلوگیری می‌کنند. پروسه دیتیلینگ 24 تا 48 ساعت به طول می‌انجامد تا مواد نانو سرامیک به صورت کامل بر روی رنگ‌دانه‌های بدنه اتومبیل جذب شوند. پس از استفاده از نانو سرامیک، رنگ بدنه خودرو دوباره واکس می‌خورد تا از پوشش گلاس کوتینگ بوجود آمده بر روی بدنه اتومبیل به خوبی محافظت شود.

می‌توانید همین امروز با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید. تا متخصصان ما در خصوص نحوه استفاده از خدمات تخصصی تیم ما به شما راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here