خودرو‌های مرسدس بنز دارای وسیع‌ترین طیف اکسسوری‌ها و آپشن‌های سفارشی هستند که مشتریان این اتومبیل‌های لوکس آلمانی می‌توانند در زمان خرید خودروشان آن‌ها را سفارش دهند. بسیاری از این اکسسوری‌ها به شکل جداگانه توسط شعبات اصلی کمپانی مرسدس بنز به فروش می‌روند؛ مجموعه لوکاپرو نیز با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودرو‌های مرسدس بنز در ایران، اقدام به وارد کردن برخی از این اکسسوری‌ها به داخل کشور کرده است. بسیاری از این لوازم جانبی به شکل غیر متصل قابل استفاده هستند و نیاز به نصب یا راه‌اندازی ندارند اما در عین حال برخی از این اکسسوری‌ها باید ابتدا توسط متخصصان حوزه تیونینگ بر روی اتومبیل‌های مرسدس بنز نصب شوند. تیم متخصص ما با در نظر گرفتن مدل‌ها و کلاس‌های اتومبیل‌های مرسدس بنز در ایران، اقدام به واردات این قطعات کرده‌اند و شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اکسسوری‌های موجود با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

واردکننده اکسسوری‌های اصلی اتومبیل‌های مرسدس بنز

مانیتور و سیستم مولتی مدیا خودرو‌های مرسدس بنز

بسیاری از اتومبیل‌های مرسدس بنز موجود در ایران، از سیستم مولتی مدیا و مانیتور‌های اصلی این کمپانی آلمانی برخوردار نیستند. خودرو‌های مرسدس بنز کلاس C معمولا از دو شکل مانیتور استفاده می‌کنند که شامل مانیتور‌های کوچک و مانیتور‌های بزرگ می‌شود. بسیاری از خودرو‌های کلاس C موجود در ایران مانند C200، به دلیل اینکه به سفارش کشور‌های اروپایی آپشن‌گذاری شده‌اند فاقد مانیتور‌های بزرگ هستند و بر روی داشبورد آن‌ها معمولا مانیتور‌هایی با اندازه کوچک‌تر از ۷ اینچ دیده می‌شود. مانیتور‌های کوچک که به مانیتور‌های بیزینس معروف هستند، قابلیت نمایش فایل‌های تصویری را ندارند و از ارزش کمتری نسبت به مانیتور‌های بزرگ مرسدس بنز دارند. تیم متخصص ما با در نظر گرفتن این مسئله اقدام به واردات مانیتور‌های بزرگ خودرو‌های مرسدس بنز در کلاس C و کلاس E کرده است. تمام سیستم‌های مولتی مدیا و لوازم جانبی مربوط به آن‌ها که توسط مجموعه لوکاپرو وارد شده است، اصلی و دارای کد پیگیری و QR کد هستند. همچنین لاین تخصصی ما با در نظر گرفتن نیاز صاحبان اتومبیل‌های مرسدس بنز در ایران، اقدام به واردات مانیتور‌های پشت‌سری این خودرو‌ها در کلاس E ، کلاس S و کلاس CLS کرده است که شما با بهره‌گیری از سرویس‌های ما می‌توانید این مانیتور‌ها را بر روی خودروی مرسدس بنز خود نصب کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات مجموعه تخصصی لوکاپرو در مورد واردات و نصب مانیتور و سیستم مولتی مدیا خودرو‌های مرسدس بنز، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

مانیتور و سیستم مولتی مدیا خودرو‌های مرسدس بنز

خوشبوکننده مخصوص اتومبیل‌های مرسدس بنز جدید

اگر مالک خودرو‌های مرسدس بنز کلاس S یا کلاس C و E جدید می‌باشید، حتما با سیستم خوشبوکننده مخصوص مرسدس بنز آشنا هستید؛ این سیستم که از سال ۲۰۱۳ بر روی اتومبیل‌های مرسدس بنز قابل سفارش است، این امکان را فراهم می‌سازد که افراد با بهره‌گیری از عطر‌های مخصوص این کمپانی آلمانی، فضای داخل کابین خودشان را تازه و خوشبو نگه ‌دارند. این خوشبوکننده‌ها به شکلی تولید شده‌اند که ابتدا بوی بد داخل کابین مانند بوی دود سیگار را حذف می‌کنند و سپس رایحه مرطوب و تازه‌ای در فضای داخل خودرو پخش می‌کنند که باعث تمدد اعصاب و آرامش راننده و سرنشینان می‌شود. تیم متخصص ما برای اولین بار در ایران اقدام به واردات این خوشبوکننده‌ها کرده است که شما می‌توانید با یک تماس آن‌ها را سفارش دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انواع لوازم جانبی و اکسسوری‌های مرسدس بنز، می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

خوشبوکننده مخصوص اتومبیل‌های مرسدس بنز

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here