پس از وضع قوانین محدود کننده در خصوص واردات اتومبیل‌های لوکس در سال ۲۰۱۵، مشکلات زیادی برای دارندگان خودرو‌های وارداتی از جمله اتومبیل‌های بی ام و بوجود آمد. با کاهش واردات اتومبیل‌های لوکس، شرکت‌ها و مراکز واردکننده لوازم یدکی این خودرو‎‌ها، خدمات خود را محدود‌تر از گذشته ارائه می‌دادند. ایجاد محدودیت‌های جدید در خصوص واردات و عرضه لوازم یدکی خودرو‌های وارداتی از جمله اتومبیل‌های بی ام و، باعث گران‌تر شدن قیمت قطعات و لوازم یدکی اصلی خودرو‌ها شد و از این سو بستری برای ورود لوازم یدکی تقلبی به کشور فراهم آمد. لوازم یدکی تقلبی خودرو‌های خارجی مانند بی ام و، ارزان‌تر از نمونه اصلی آن‌ها هستند اما این ارزانی بی‌دلیل نیست؛ زیرا لوازم یدکی تقلبی از متریال‌های ارزان قیمت ساخته شده‌اند و هیچ‌گاه از هیچ‌ نهادی تاییدیه نگرفته‌اند.

لوازم یدکی اتومبیل‌های بی‌ام‌و

عرضه‌کننده لوازم یدکی اصلی بی‌ام‌و

لوازم یدکی تقلبی می‌تواند آسیب بسیار جدی به خودروی بی ام و شما وارد کند. تشخیص لوازم یدکی اصل و تقلبی خودرو‌های بی ام و کار ساده‌ای نیست، معمولا لوازم‌ یدکی‌های چینی بی کیفیت از نظر ظاهری مشابه نمونه اصلی هستند. برای تشخیص اصل بودن یا تقلبی بودن لوازم یدکی خودرو‌های بی ام و می‌بایست به متخصصان این حوزه مراجعه کنید. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودرو‌های بی ام و، لاین تخصصی واردات لوازم یدکی این اتومبیل‌ها را راه‌اندازی کرده است و صاحبان خودرو‌های خاص بی ام و از این پس می‌توانند لوازم یدکی خودرو‌های خودشان را از لوکاپرو تهیه کنند. تمام لوازم یدکی اتومبیل‌های بی ام و عرضه شده توسط مجموعه لوکاپرو دارای کد پیگیری و QR کد هستند و شما به راحتی می‌توانید اصالت آن‌ها را در وب سایت کمپانی بی ام و بررسی کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات مجموعه لوکاپرو در حوزه عرضه لوازم یدکی خودرو‌های بی ام و، با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

عرضه‌کننده لوازم یدکی اصلی بی‌ام‌و

تخصصی‌ترین مرکز تعمیر اتومبیل‌های بی‌ام‌و

بی ام و؛ غول خودروسازی باواریایی سالهاست با خودرو‌هایی که وارد ایران می‌کند عاشقان اتومبیل را حیرت زده می‌کند. بی ام و همیشه سعی داشته با طرح‌های جسورانه، خاص بودن خودرو‌های خود را در بازار‌های جهانی نشان دهد. تعمیرکاران اتومبیل‌های بی‌ام‌و معمولا از دانش و تجربه بسیاری برخوردارند زیرا یک اشتباه، ممکن است سیستم‌های داخلی کل خودرو را دچار اختلال کند. از طرفی تعمیرکاران اتومبیل‌های بی‌ام‌و باید دانش خود را به روز کنند، زیرا این برند لوکس آلمانی همیشه در اتومبیل‌هایی که تولید می‌کند از فناوری‌های مدرن و منحصر به فرد خود استفاده می‌کند به همین دلیل تعمیرکاران این خودرو‌ها باید دانش خود را نسبت به این فناوری‌ها به روز نگه دارند تا در هنگام تعمیر اتومبیل دچار مشکل نشوند. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودرو‌های بی‌ام‌و ، اقدام به تشکیل یک تیم حرفه‌ای در حوزه تعمیرات خودرو‌های بی‌ام‌و کرده است. تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های آنالیزور مدرن، ابتدا اتومبیل بی‌ام‌و شما را معاینه و بررسی می‌کنند و سپس با مشورت با شما اتومبیلتان را تعمیر می‌کنند. در خیلی از موارد تعمیرات در محل مورد نظر شما صورت می‌گیرد، به شکل که شما به وسیله تماس با لوکاپرو از این فرصت برخوردار هستید که اتومبیل بی‌ام‌و شما را در پارکینگ خانه خود و در جلو چشمانتان، تعمیر کنید. در برخی از موارد هم بر اساس آنالیز و بررسی کارشناسان لوکاپرو، خودرو شما باید به تعمیرگاه منتقل شود که این عمل هم توسط تیم لوکاپرو و با استفاده از خودروبر‌های مدرن این شرکت انجام می‌پذیرد.

تعمیر اتومبیل‌های بی‌ام‌و

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here