اجاره خودروبر یکی از جدیدترین خدمات ارائه شده توسط مجموعه خودرویی لوکاپرو است. متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن ابعاد و اندازه خودروهای موجود در کشور و همچنین ناهمواری‌های سطح جاده‌های خارج از شهر و خیابان‌های داخل شهر، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص اجاره خودروبر برای مسیرهای برون شهری و داخل شهری کرده‌اند. خدمات اجاره خودروبر ارائه شده توسط تیم لوکاپرو مانند دیگر سرویس‌های ما دارای ضمانت است و سلامت اتومبیل شما در طول مسیر توسط شرکت لوکاپرو گارانتی می‌شود. از نظر کارشناسان مجموعه لوکاپرو خدمات مربوط به اجاره خودروبر جزء سرویس‌های تخصصی به حساب می‌رود و نوع خودروبر و کفی که برای حمل اتومبیل استفاده می‌شود، باید بر اساس نوع وسیله نقلیه حمل شونده و جاده پیش روی خودروبر، انتخاب شود؛ از همین رو در زمان سفارش سرویس‌‎های اجاره خودروبر، حتما نوع خودرو و مسیر پیش روی خودروبر را با مشاورین ما هماهنگ کنید.
از نظر متخصصان لوکاپرو یک خودروبر خوب و ایمن، یک وسیله حمل و نقل مکانیزه است و باید قادر باشد بدون وارد کردن فشار اضافی به خودرو، آن را در مسیرهای مختلف حمل کند. در واقع امنیت خودرو شما ملاک اصلی متخصصان ما برای انتخاب یک خودروبر خوب و باکیفیت است؛ از همین رو بهتر است قبل از سفارش سرویس اجاره خودروبر، نحوه جا به جایی اتومبیل را با راننده یا مسئولین مربوطه هماهنگ کنید. تیم خدمات خودرویی لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروهای لوکس وارداتی در کشور، اقدام به بهره‌گیری از جدیدترین و پیشرفته‌ترین خودروبرهای مکانیزه و فوق‌تخصصی کرده است تا بهتر از همیشه بتوانید از سرویس‌های تخصصی اجاره خودروبر در شهر تهران استفاده کنید. در پروسه جا به جایی خودرو شما توسط خودروبرهای لوکاپرو، هیچگونه فشار مضائفی به بدنه یا شاسی اتومبیل شما وارد نمی‌شود که این امر با بهره‌گیری از دستگاه‌های سنجش فشار قابل بررسی است.
دومین مسئله‌ای که باعث می‌شود یک خودروبر از طرف کارشناسان لوکاپرو مناسب و حرفه‌ای معرفی شود، وضعیت پایداری خودرو در زمان حرکت در جاده‌ها است. کفی خودروبرهای لوکاپرو با در نظر گرفتن انواع اتومبیل‌ها در سگمنت‌های مختلف، عاج‌کاری شده است تا نیروی اصطکاک بین لاستیک‌ها و سطح کفی به حداکثر خود برسد. این موضوع سبب شده است که اتومبیل در زمان حرکت هیچگونه حرکت اضافی نداشته باشد؛ البته با این وجود اعضای تیم خدمات خودرویی لوکاپرو همیشه لاستیک‌های خودرو را برای مسیر‌های خارج از شهر با بهره‌گیری از زنجیر‌های فولادی به کفی خودروبر متصل می‌کنند تا از ثابت ماندن خودرو در زمان حرکت اطمینان حاصل شود.
ما به شما پیشنهاد می‌کنیم همیشه یک مرکز ارائه دهنده خدمات اجاره خودروبر را در نظر داشته باشید تا هر زمان که به خودروبر نیاز داشتید، سریعا بتوانید از سرویس‌های ارائه شده در این حوزه بهرمند شوید. کافی هست با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید یا بر روی آیکون سبز رنگ تلفن کلیک کنید تا با مشاورین ما در مرکز خدمات خودرویی لوکاپرو متصل شوید و خودروبر خود را بر اساس نوع اتومبیل و مسیر مورد نظر خودتان سفارش دهید؛ یادتان نرود که اطلاعات دقیقی از وضعیت خودرو خود به مشاورین ما ارائه دهید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here