اپتیما یکی از محصولات پرطرفدار شرکت خودروسازی کیا است که از سال 2000 میلادی در حال تولید می‌باشد؛ البته کیا اپتیما تقریبا از سال 2009 میلادی به صورت انبوه و سیستماتیک وارد کشور شد. این سدان اسپرت همیشه جزء محبوب‌ترین خودروهای وارداتی در ایران به حساب می‌آمده، همین موضوع سبب گردیده است که مجموعه لوکاپرو یک لاین تخصصی برای خدمات تعمیرگاهی و سرویس‌های دوره‌تی کیا اپتیما در نظر بگیرد. اولین موضوعی که در بخش خدمات تعمیرگاهی کیا اپتیما باید در نظر گرفت، مدل خودرو است. کیا اپتیما در مدل‌های مختلف از نظر فنی و ظاهری تفاوت‌های بسیاری دارد و به نوعی طراحی آن از یک سدان خانوادگی، بیش از پیش به یک سدان اسپرت و تهاجمی تبدیل شده است. همچنین در راستای قوانین و استانداردهای جدید کشورهای اروپایی، کیا اپتیما از یک موتور 6 سیلندر خطی به یک موتور 4 سیلندر مجهز به فناوی پایش مستقیم سوخت (GDI) رسیده است که البته در مدل‌های جدید وارد شده در ایران، استفاده از این تکنولوژی در بخش پیشرانه خودرو کمتر دیده می‌شود. همین موضوع سبب گردیده است که قطعات و لوازم یدکی کیا اپتیما طیف گسترده‌ای را شامل شوند. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن تمام مدل‌های خودرو کیا اپتیما وارد شده در ایران، این امکان را فراهم ساخته‌اند تا صاحبان این اتومبیل‌های اسپرت بتوانند از خدمات تخصصی ارائه شده از سوی کمپانی مادر در شهر تهران استفاده کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات تخصصی مجموعه لوکاپرو در خصوص خودروهای کیا اپتیما، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا مشاورین ما بر اساس نیاز شما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند.

قیمت روز قطعات کیا اپتیما

یکی از خدمات ارائه شده از سوی مجموعه لوکاپرو در خصوص خودروهای کیا اپتیما، تامین قطعات و لوازم یدکی اصلی است. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن تمام مدل‌های کیا اپتیما وارد شده در ایران، این امکان را فراهم ساخته است تا صاحبان این اتومبیل‌های لوکس وارداتی، بتوانند قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز خود را با اطمینان خاطر خریداری کنند. در نظر بگیرید که تمام قطعات عرضه شده توسط تیم لوکاپرو اصلی بوده و قابل مقایسه با نمونه‌های تقلبی و چینی نیست. برای آگاهی از قیمت روز قطعات کیا اپتیما، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

سرویس‌های دوره‌ای کیا اپتیما

خودروی کیا اپتیما همچون دیگر محصولات این خودروساز کره‌ای، نیاز به سرویس‌های دوره‌ای دارد؛ همین موضوع سبب گردیده است که متخصصان لوکاپرو بستری مطمئن برای انجام این سرویس‌ها در نظر بگیرند. سرویس اولیه خودروی اپتیما مربوط به سرویس 10 هزارتا است که در این سرویس خودرو دیاگ می‌خورد تا سلامت قطعات بررسی شود و همچنین فیلترها و روغن موتور خودرو نیز تعویض می‌گردد. سرویس‌های بعدی خدمات دوره‌ای 50 هزارتایی، 80 هزارتایی و 120 هزارتایی هستند که در آن‌ها قطعاتی همچون لنت و دیسک ترمز، روغن ترمز، شمع‌های موتور، سر سیلندرها، واشرهای پیشرانه و بلبرینگ‌ها تعویض می‌شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از سرویس‌های دوره‌ای لوکاپرو در خصوص خودروهای کیا اپتیما، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here