به گزارش تیم خبری لوکاپرو: برند فرانسوی (دی اس) بزودی تولید محصولات خود را در ایران آغاز می کنند و شرکت “آتی موتور” به عنوان زیر گروه آرین نماینده رسمی برند DS وارادات، فروش و خدمات پس از فروش محصولات DS را با استانداردهای جهانی این برند، بر عهده خواهد داشت.

ds

نایب رئیس فروش و بازاریابی برند DSمعتقد است شراکت و همکاری با خودروسازی ایران یک گام استراتژیک در زمینه توسعه بین المللی این برند محسوب می‌شود و ویژگی های خاص و لوکس محصولات این برند، مناسب بازار ایران می باشد و جایگاه ویژه ای برای برند DS خواهد داشت.
داریوش بی‌ریا رئیس هیئت مدیره گروه آرین پس از امضا توافقنامه با برند DS اعلام کرد بازار خودرو ایران حتما از تکنولوژی به روز و ظرافت و زیبایی فرانسوی این خودرو استقبال می کند.

D S

New DS 5 به عنوان پرچمدار مدل های DS، سدان فوق لوکس DS 5 LS و SUV زیبا، مدرن و قدرتمند DS 6 محصولاتی هستند که به‌زودی وارد بازار ایران خواهند شد. این سه مدل با موتورهای بنزینی و گیربکس اتوماتیک منطبق با آخرین استانداردهای اروپایی عرضه خواهند شد. در ضمن به‌زودی مدل‌های دیگری از این برند نیز به بازار ایران معرفی خواهند شد.
DS-

این برند در سال 1955 اولین خودرو لوکس خود را بانام DS 19 تولید کرد و در نمایشگاه خودرو در پاریس به نمایش گذاشت .

DS-19-1960

در سال 2014 پس از 60 سال مدل همزاد DS 19 را با نام SM وارد بازار کرد و اینگونه DS در ۱ ژوئن ۲۰۱۴ به طور رسمی تبدیل به یک برند شد .
از حدود قیمت این محصول هنوز اطلاعاتی در دست نیست.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here