واکس بدنه خودروها در واقع یک محلول پایه نفتی است که قادر است ضمن اینکه از یک لایه درخشنده و براق بر روی رنگ بدنه خودروها بوجود بیاورد، قادر است از آن‌ها در برابر بسیاری از عناصر خارجی محافظت کند. واکس‌ها انواع مختلفی با کیفیت‌های متفاوتی دارند، از همین رو زمانی که برای خرید محلول واکس مراجعه می‌کنید، متوجه خواهید شد که آن‌ها قیمت‌های متفاوتی هم دارند. این موضوع را باید در نظر بگیرید که قیمت بالای واکس خودرو، به معنای خوب بودن و باکیفیت بودن آن نیست؛ از همین رو قبل از خرید واکس خودرو، حتما با متخصصان این حوزه مشورت کنید. در نظر بگیرید هر واکس برای طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها ساخته و عرضه شده و بهتر است ابتدا نوع رنگ اتومبیل مورد نظرتان را مورد بررسی قرار دهید و سپس برای خرید واکس اقدام کنید. شما می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات تخصصی ما مناسب‌ترین واکس‌ها را با بهترین قیمت خریداری کنید. کافی است با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس بگیرید و کد رنگ خودرو خود را اعلام کنید، تا مشاورین ما بهترین نوع واکس‌ها را که مناسب رنگ اتومبیل مورد نظرتان است، به شما پیشنهاد کنند و برای شما در اسرع وقت ارسال کنند.

بهترین برندهای سازنده واکس خودرو

اگر برای خرید واکس بدنه خودرو جستجو کرده باشید، حتما این موضوع را به خوبی می‌دانید که برندهای زیادی در حال حاضر محلول واکس رنگ اتومبیل تولید می‌کنند؛ از همین رو قصد داریم در ادامه بهترین برندهای فعال در این صنعت را به شما معرفی کنیم. جتسون (Getsun)، مادرز (Mothers)، وورث (wuerth) و البته سوناکس (Sonax)، از جمله برندهای تولید کننده واکس خودرو هستند که توسط کمپانی‌های خودروسازی بزرگ مورد تایید قرار گرفته‌اند. البته باید در نظر بگیریم که هر کدام از این برندها دارای لاین‌های مختلفی هستند که محصولاتی باکیفیت‌ها و کاربردهای متفاوت تولید می‌کنند. شما با بهره‌گیری از خدمات تخصصی ما می‌توانید بهترین واکس‌های مناسب خودرو خود را در برندهای مختلف خریداری کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه سفارش واکس بدنه اتومبیل، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

چه زمان از واکس بدنه خودرو استفاده کنیم؟

واکس بدنه به مراتب ارزان‌تر از پوشش‌های نانو سرامیکی استفاده شده بر روی رنگ خودروها است؛ از همین رو شما می‌توانید با واکس زدن مداوم از بدنه اتومبیل خود در برابر خط و خش‌ها و آلودگی‌های محیطی محافظت کنید. هترین زمان برای استفاده از واکس بدنه خودرو زمانی است که اتومبیل بتازگی از کارواش خارج شده و به خوبی خشک شده است. در واقع زمانی باید از واکس بدنه خودرو استفاده کنیم که بدنه اتومبیل ما کاملا تمیز شده باشد. بهتر است واکس بدنه خودرو را با بهره‌گیری از بافرهایی با سری نرم استفاده کنیم؛ اما اگر دستگاه بافر در دسترس نبود، می‌توانید با استفاده از یک پارچه نرم بدنه را واکس بزنید. در نظر بگیرید که هر واکس مناسب یک طیف رنگی است؛ از همین رو قبل از تهیه واکس بدنه خودرو، حتما کد رنگ بدنه اتومبیل خود را با مشاورین مجموعه لوکاپرو در میان بگذارید تا متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن وضعیت بدنه خودرو شما و رنگ آن، بهترین واکس‌های موجود در بازار را به شما پیشنهاد کنند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here