کمک فنر‌ها یکی از مهم‌ترین قطعات اتومبیل‌ها به شمار می‌رود. کمک فنر‌ها بخش بزرگی از ضربات و فشار‌های وارد شده بر خودرو را دفع می‌کنند و باعث می‌شوند فشار کمتری بر روی سیستم تعلیق اتومبیل وارد شود. سلامت کمک فنر‌ها یکی از مواردی است که در هنگام خرید خودرو دست دوم باید به آن توجه کرد. کمک فنر‌های آسیب دیده در یک خودرو، نشان دهنده این است که از اتومبیل به درستی استفاده نشده است و فشار و ضربات بیش از حد تحمل به کمک فنر‌ها وارد شده است، همچنین کمک فنری که آسیب دیده باشد و تعویض نشده باشد، می‌تواند یکی از دلایلی باشد که سیستم تعلیق و همچنین فرم کلی بدنه اتومبیل، دچار آسیب شود به همین دلیل کارشناسان متخصص لوکاپرو معتقد هستند که هیچ‌گاه نباید خودرو دست دوم با کمک فنر‌های خراب خریداری کرد و همیشه قبل از نهایی کردن معامله باید کمک فنر‌ها به صورت کامل بررسی شوند. کمک فنر در سیستم تعلیق موازی با فنر بسته می شود و مانند فنر نیروی محوری را جذب می کند به همین دلیل یک کمک فنر آسیب دیده، یک فنر خراب را به دنبال دارد و کم کم کل سیستم تعلیق و البته بدنه خودرو دچار آسیب می‌شوند. برای اینکه از سلامت کمک فنرهای یک اتومبیل مطمئن شوید، می‌توانید آن را به کارشناسان متخصص این حوزه نشان دهید ولی در اکثر مواقع کارشناسان فنی اتومبیل فقط کارکرد خودرو را بررسی می‌کنند و هیچ نظری در خصوص سلامت قطعات اتومبیل ندارند؛ از همین رو مجموعه تخصصی لوکاپرو با بررسی نیاز‌های جامعه امروزی ایران، اقدام به ارائه خدمات کارشناسی تخصصی قطعات اتومبیل‌های کارکرده در محل مورد نظر مشتری کرده است. اگر شما قصد داشته باشید یک اتومبیل‌ کارکرده خریداری کنید و یا اگر می‌خواهید از سلامت فنی کمک فنر‎‌ها و قطعات دیگر خودروتان با خبر شوید، می‌توانید با یک تماس از خدمات تخصصی تیم کارشناسی لوکاپرو در خصوص آنالیز قطعات خودرو بهره‌مند شوید، برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی لوکاپرو می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

The-importance-of-shock-absorbers-when-buying-a-car

بررسی سلامت کمک فنر‌های خودرو‌های لوکس وارداتی

بسیاری از خودرو‌های امروزی که وارد کشور شده‌اند از سیستم‌های وایرلس و هوشمند برای آنالیز و پشتیبانی کمک فنر‌های خود استفاده می‌کنند؛ از همین رو برای بررسی کمک فنر‌ها و قطعات دیگر این اتومبیل‌ها باید از دانش و علوم روز آگاهی کافی داشت و با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن، کمک فنر‌های این خودرو‌ها را بررسی کرد. مجموعه تخصصی لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های مخصوص آنالیزور، برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص بررسی و آنالیز قطعات اتومبیل‌های لوکس مانند مازراتی، پورشه، بی ام و و مرسدس بنز کرده است. توجه داشته باشید در بسیاری از خودرو‌های لوکس امروزی، سلامت قطعات اتومبیل مانند کمک فنر‌ها، به صورت مکانیکی تشخیص داده نمی‌شود به همین دلیل برای کارشناسی قطعات اتومبیل‌های لوکس وارداتی باید از دستگاه‌های مدرن امروزی استفاده کرد.
برای بهره‌مندی از خدمات منحصر به فرد تیم لوکاپرو در خصوص کارشناسی خودرو‌های لوکس، کافی است با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا تیم کارشناسان لوکاپرو در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حضور یابند.

The-importance-of-shock-absorbers-when-buying-a-cars

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here