شاید شما هم در خصوص افرادی که پول و سرمایه خود را در بازار اتومبیل صرف میکنند، داستان‌هایی شنیده‌اید. بازار خرید و فروش خودرو در ایران با مابقی کشورها تفاوت‌های بسیاری دارد و در بسیاری از اوقات یک فرصت مناسب در خصوص سرمایه‌گذاری برای افراد به ارمغان می‌آورد؛ اما ورود به بازار خرید و فروش خودرو مانند هر حوزهی دیگری نیاز به ریسک‌پذیری است و هر چه شما سودآوری بیشتری بخواهید، میزان ریسکی که باید پذیرای آن باشید بیشتر خواهد بود. کارشناسان لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز جامعه امروز ایران برای کشف فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری، این امکان را فراهم ساخته است که تا متقاضیان سرمایه‌گذاری در حوزه خودرو با بهره‌گیری از خدمات مشاورین ما با هوشیاری و آگاهی بیشتر اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر، میتوانید با شماره‌های مندرج شده در صفحه اینستاگرام و وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

سرمایهگذاری در حوزه خودرو

خرید خودرو

قطعا مهم‌ترین بخش سرمایه‎گذاری در حوزه اتومبیل، خرید یک خودرو خوب با قیمت مناسب است. مشاورین لوکاپرو معتقد هستند برای ورود به بازار خرید و فروش خودرو در ایران، بهتر است با خرید یک اتومبیل دست دوم و کارکرده شروع کرد. با کمی دقت و بررسی گزینه‌های مختلف، شما میتوانید اتومبیل‌هایی را پیدا کنید که هم از نظر فنی و ظاهری در سلامت کافی به سر میبرند و هم قیمت مناسبی دارند. در نظر بگیرید در بازار خودرو ایران، اتومبیلی که از نظر فنی و یا ظاهری دچار مشکل شده باشد، ارزش بسیار کمی دارد. متخصصان ما در مراکز وابسته به مجموعه لوکاپرو این امکان را فراهم ساخته‌اند تا اتومبیل مورد نظر شما از هر نظر بررسی و آنالیز شود تا هم سلامت موتور و سیستم‌های داخلی بررسی شود و هم اشکالات بدنه خودرو تعیین شود. همانطور که گفتیم، مهمترین بخش هر خودرو که باید در زمان خرید به آن توجه کنید، سلامت سیستم‌های داخلی آن است؛ از همین رو کارشناسان ما این امکان را فراهم ساخته‌اند که شما با بهره‌گیری از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو بتوانید خودروتان را با دستگاه‌های دیاگ یا همان دیاگنوسیس مورد بررسی قرار دهید. این دستگاه‌ها طیف گستردهای از شاخصه‌های خودرو مد نظر شما را بررسی میکنند و اطلاعات کاملی در خصوص وضعیت سیستم‌های داخلی در اختیار کارشناسان ما قرار می‌دهند. همچنین شما میتوانید از سرویس آنالیز رنگ لوکاپرو استفاده کنید تا قسمت‌های رنگ شده بدنه خودرو مورد نظرتان را تعیین کنید. برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص چگونگی کارکرد دستگاه‌های آنالیزور رنگ یا همان کالرمتر، میتوانید ویدئو زیر را تماشا کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و سرویس‌های کارشناسی لوکاپرو، با شمارههای مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

فروش خودرو

بخش بعدی یک سرمایه‌گذاری سودآور در حوزه خودرو، فروش اتومبیلی است که خریداری کردهاید؛ مجموعه لوکاپرو برای این بخش هم خدماتی را ارائه داده است تا شما بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن، اتومبیلتان را به بالاترین قیمت پیشنهادی بفروش برسانید. کارشناسان لوکاپرو با بررسی وضعیت بازار و همچنین آنالیز خودروتان، قیمت آن را تعیین و اطلاعات اتومبیل را در مراکز مهم خرید و فروش منتشر میکنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و سرویس‌های لوکاپرو در خصوص خرید و فروش اتومبیل، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

فروش خودرو

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here