واکس خودرو یکی از محلول‌های محبوب استفاده شده در حوزه دیتلینگ خودرو بشمار می‌رود. واکس خودرو قادر است آثار بسیاری از خط و خش‌های بوجود آمده بر روی بدنه اتومبیل را بپوشاند و از طرفی واکس خودرو می‌تواند به عنوان یک پوشش موقت اما مقاوم برای بدنه انواع خودروها بکار رود. استفاده از واکس خودرو آسان است و مانند محلول پولیش نیازی به استفاده از دستگاه بافر یا همان دستگاه پولیش ندارد. البته انتخاب نوع واکس خودرو یک امر تخصصی است و بهتر است قبل از اقدام به خرید و استفاده از واکس خودرو با متخصصان لوکاپرو مشورت بفرمایید. همچنین برای خرید واکس خودرو می‌توانید از فروشگاه وب سایت لوکاپرو استفاده کنید یا با ارائه کد رنگی بدنه خودرو خود به متخصصان لوکاپرو، از آن‌ها بخواهید که بهترین و مناسب‌ترین واکس خودرو را بر اساس کد رنگ بدنه اتومبیل شما به محل مورد نظر شما ارسال کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه سفارش و موجودی واکس خودرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما بر اساس نیاز و شاخص‌های مد نظر شما، بهترین انتخاب‌ها را به شما پیشنهاد کنند. حال برای اینکه هوشمندانه‌تر بتوانید از واکس خودرو برای حفاظت از بدنه اتومبیل خود استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم آموزش استفاده از واکس خودرو را در ادامه این نوشته کوتاه مطالعه کنید.

مرحله اول:

ابتدایی‌ترین و شاید مهم‌ترین کاری که باید در زمان استفاده از واکس خودرو انجام دهید، تمیز کردن تمام سطوح و قطعات بدنه اتومبیل است. قبل از هر اقدامی با بهره‌گیری از تجهیزات مناسب همچون دستمال‌های میکروفایبر و مواد شوینده مناسب، خودرو خود را به خوبی تمیز کنید. برای خرید و شوینده‌های نانو می‌توانید از خدمات و سرویس‌های تخصصی لوکاپرو استفاده کنید.

مرحله دوم:

نوبت به واکس زدن می‌رسد. کمی از محلول واکس را بر روی پد مخصوص واکس قرار دهید و بدنه خودرو را به آرامی و با حرکات دورانی (دایره‌ای) واکس بزنید. معمولا به همراه واکس خودرو یک پد مخصوص واکس زدن هم داخل بسته‌بندی واکس قرار دارد؛ اما اگر پد واکس را پیدا نکردید، می‌توانید در بازار لوازم جانبی خودرو، پد مخصوص واکس را خریداری کنید. در نظر بگیرید استفاده از دستمال‌های زبر یا هرگونه تجهیزات غیر مناسب بجای پد، می‌تواند باعث ایجاد آثار خط و خش و حتی کدری بر روی بدنه خودرو شما شود. واکس خودرو باید به آرامی و یکدست بر روی بدنه اتومبیل پخش شود تا محلول زمان داشته باشد بر روی رنگ بدنه خودرو به حالت پایدار قرار گیرد.

مرحله سوم:

مرحله سوم مربوط به دیتلینگ‌های خاص است که البته این بخش معمولا توسط متخصص انجام می‌شود. پس از اینکه کل بدنه خودرو واکس زده شد، با بهره‌گیری از واکس خودرو و پد خشگیر، خط و خش‌های سطحی بدنه خودرو را از بین می‌بریم. این مرحله نیازمند دقت و حوصله و البته تخصص است؛ از همین رو پیشنهاد می‌کنیم اقدامات این بخش را در اختیار متخصصان لوکاپرو قرار دهید.
برای آگاهی بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات و سرویس‌های لوکاپرو در بخش دیتیلینگ و خرید واکس خودرو مناسب، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here